13.2 C
Ankara
24.1 C
İstanbul
25 C
İzmir
Cumartesi, Eylül 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaPolitikaCHPÖztrak'tan seçim mesajı: Partimiz sandığı bekliyor

  Öztrak’tan seçim mesajı: Partimiz sandığı bekliyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak seçim ile ilgili yaptığı açıklamada partisinin sandığı beklediğini ifade etti

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin sandığı beklediğini ifade ederek “Paydaşlarımızla bir masanın etrafına oturacağız. Hak, hukuk ve adalet zemini üzerinde üretimi, verimliliği ve refahı artıracağız. Biz ve dostlarımız hazır, sandığı bekliyoruz” dedi.

  CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlığında parti genel merkezinde toplandı. Toplantı sırasında CHP Sözcüsü Öztrak, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Toplantı gündeminin ilk sırasında Afganistan‘daki gelişmelerin olduğunu söyleyen Öztrak “‘Üç ayda düşer’ denilen Kabil, 3 günde düştü. Havaalanı projesi de hayal oldu. Afganistan’da yönetim, Taliban’a geçti. Kabil ele geçirilmeden önce ‘Mehmetçik, havalimanını Taliban’a karşı korusun’ diye görüşmeler yapıyordu. Daha önce Taliban’a karşı korumak istediğiniz tesisi, şimdi de Taliban için mi koruyacaksınız?” diye konuştu.

  ‘BİZ HAZIRIZ, DOSTLARIMIZ HAZIR’

  Türkiye’yi hep birlikte ayağa kaldıracaklarını belirten Öztrak, şunları söyledi:

  “Bu ülkeyi sevmek noktasında buluştuğumuz, tüm vatandaşlarımızı dostlukla kucaklayacağız. Biz bu ülkede üretimi yeniden canlandıracağız. Doğru planlamayla tarlada çiftçi alın terinin karşılığını alacak, mutfaktaki yangın sönecek. Paydaşlarımızla bir masanın etrafına oturacağız. Çağın şartlarının gerektirdiği yepyeni bir eğitim sistemini hep birlikte kuracağız. Hak, hukuk ve adalet zemini üzerinde üretimi, verimliliği ve refahı artıracağız. Biz ve dostlarımız hazır, sandığı bekliyoruz” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler