TRY - Türk Lirası
EUR
15,2149
USD
13,4050
GBP
18,2608
CNY
2,1127
-5.4 C
Ankara
0.4 C
İstanbul
-1.1 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaYazarlarÖzlem dolu aşk...

  Özlem dolu aşk…

  Avatar of aytekin duran
  Aytekin Duranhttps://haberton.com/
  Aytekin Duran, 26.01.1993 yılında Edirne ilinde doğmuştur. Ailesi ile birlikte İstanbul Küçükçekmece ilçesinde ikametgah etmektedir. İlkokulunu Küçükçekmece Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulunu okudu. Aytekin DURAN, ilk okuldan sonra Kumkapı Kadırga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilişim Teknolojileri - Web Programcılığı alanını kazanarak orada eğitimine devam etti. Bazı sebeplerden dolayı Fikriye-Nüzhet Bilgincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilişim Teknolojileri - Web Programcılığı alanına nakil olarak Ortaöğretim (Lise) eğitimini tamamlamıştır. Aytekin DURAN, Ortaöğretim (Lise) eğitiminden sonra Kavram Meslek Yüksekokulu Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünü kazanarak 2 yıllık ön lisans eğitimine başlamıştı. 2013 yılında eğitimine devam ettiği okul içerisinde Spor Yönetimi bölümü açılınca Spor Yönetimine geçiş yaparak 2016 yılında Önlisans eğitimini tamamlamıştır. Önlisans Biricik Babam ve Corona Günlüğü ve Sevgisizliğinizle Ölünüz adlı eserlerin yazarıdır.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Özlem dolu aşk… Adam doğa manzaralarını çok seviyordu. Resimlerini çizer, hatta doğa manzarası olan mekanlara gider ve fotoğraflarını çekerdi.

  Yaptığı resimlerden, çektiği fotoğraflardan koleksiyon yapardı. Resimlerini yaptığı ve fotoğraflarını çektiği doğa manzaraları karşısında kendi halinde olup, mutlu, güzel, sade, duygusal ve anlamlı bir hayatı vardı erkeğin. Aşka da inanır, sevgiye de…

  Bir gün adam o kızla üniversite yıllarında karşılaştı ve yıllarca aynı bölümü okudu. Kaderlerinin kesiştiği yolda çok sevdi onu ve hissetti tüm ruhunda…

  Özlem dolu aşk...
  Özlem dolu aşk…

  Umutlar tükenince yine çarpar mı bu kalp? “İşte benim hayatım seninle kesiştiği ilk günden beri tekrardan çarpmaya başladı” dedi kıza.

  Kız da ona gülümseyerek “gönlümün prensi” dedi. Adam kızın sözünü bitirmesini bekledikten sonra aşkı ifade eden kırmızı gülü uzatarak kıza verdi. Kız gülü aldı ve erkeğe kalbinin dışarıdan açılmaz kapılarını, içeriden ardına kadar açtı. Adam mektuplar yazdı kıza, aşkını sevdasını anlasın diye… Kız da mesafelerin uzaklığından ne yapacağını bilemeyip, çaresizce gelen mektupları okuyarak erkeğe geri cevap veriyordu.

  İki aşkın hasreti ve özlemi daha da perçinleşti. Özlem, göz yaşları olarak kendisini dışarıda gerçekleştirdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler