TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriÖzgür Ekmekçioğlu ile İbrahim Akman zirvesi

  Özgür Ekmekçioğlu ile İbrahim Akman zirvesi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Spor Toto Süper Lig’de kümede kalması mucizelere bağlı olan Altay’da perşembe günü gerçekleşecek olağanüstü genel kurul öncesi başkanlık görevinden istifa eden Özgür Ekmekçioğlu ile İbrahim Akman’ın bir araya gelerek kritik bir görüşme yapacağı öğrenildi.

  Yüksek Divan Kurulu’nun geniş katılımlı gerçekleşen dünkü toplantısında İbrahim Akman’ın projelerini divan üyelerine anlattığı, divanın da kendisine fikir verdiği ifade edildi. Özgür Ekmekçioğlu ile İbrahim Akman arasında yapılacak zirvenin Divan Kurulu’ndaki camia büyüklerinin gözetiminde gerçekleşeceği bildirildi.

  Kongre öncesi bazı taraftarlar, Özgür Ekmekçioğlu yönetiminin kulübü borçlandırması nedeniyle ibra edilmemesi gerektiğini savunurken, 2016’da Ekmekçioğlu göreve geldiğinde 18 milyon TL olan kulüp borcunun 400 milyon TL’ye çıktığını söyleyen İbrahim Akman’ın bu konudaki çekincelerinin sürdüğü dile getirildi. Özgür Ekmekçioğlu’nun kulübü zarara uğrattığını savunan Akman’ın yapılacak görüşmede Ekmekçioğlu’ndan kişisel alacaklarını kulübe hibe etmesini talep edeceği iddia edildi. İstifa eden Özgür Ekmekçioğlu’nun Altay’dan yaklaşık 100 milyon TL alacaklı olduğu ileri sürüldü.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler