TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaÖzdağ: Biz iki ittifaka da eşit durumdayız

  Özdağ: Biz iki ittifaka da eşit durumdayız

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ” Biz iki ittifaka da eşit durumdayız. İkisini de eleştiriyoruz” dedi

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için topladığımız 10 milyon imzayı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne teslim edeceğiz” dedi. Ziyareti sırasında, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması durumunda hangi ittifakı destekleyecekleri sorulan Özdağ, “Biz iki ittifaka da eşit durumdayız. İkisini de eleştiriyoruz. Ona, o zaman karar vereceğiz” cevabını verdi.

  " türkiye'nin bir yıkıma doğru sürüklenmesine destek olmamızı beklemesin"
  ” Türkiye’nin bir yıkıma doğru sürüklenmesine destek olmamızı beklemesin”

  Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, parti il binasının açılışında bulunmak ve bir dizi ziyaret için Sivas’a geldi. Özdağ, parti binasının açılışı öncesi kent merkezindeki esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Özdağ, partilerinin, sığınmacıların Türkiye’den gönderilmesi için başlattığı 10 milyon imza kampanyası için destek istedi. Burada esnafın 2023’teki cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması halinde hangi ittifakı destekleyeceklerini sorması üzerine Özdağ, “Biz iki ittifaka da eşit durumdayız. İkisini de eleştiriyoruz. Ona o zaman karar vereceğiz” dedi.

  " kimse anadolu'yu, türk milletinin vatanını bütün dünyadan göçenlerin merkezi haline getiremez"
  ” Kimse Anadolu’yu, Türk milletinin vatanını bütün dünyadan göçenlerin merkezi haline getiremez”

  ‘SİZ ALIN SİZ BESLEYİN, DİYECEĞİZ’

  Ümit Özdağ, ardından parti binasının açılışına geçti. Sığınmacılar konusunda yaptıkları çalışmaları tüm engellemelere rağmen ısrarla sürdürdüklerini belirten Özdağ, “Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için topladığımız 10 milyon imzayı Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne teslim edeceğiz ama aynı zamanda Suriyelilerin, Afganların ve diğerlerinin Türkiye’de kalmasın isteyen ülkelerin büyükelçilerine vereceğiz. ‘Siz alın, siz besleyin’ diyeceğiz. Kimse Anadolu’yu, Türk milletinin vatanını bütün dünyadan göçenlerin merkezi haline getiremez. Kimse Türk milletinin cebindeki parayla bu göçleri finanse etmesini ve Türkiye’nin bir yıkıma doğru sürüklenmesine destek olmamızı beklemesin” diye konuştu. 

  Zafer Partisi için 2023 seçim kampanyasının başladığını belirten Ümit Özdağ, 2023‘e kadar büyük gayretle çalışacaklarını vurguladı.

  Konuşmanın ardından Zafer Partisi Sivas İl Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştirildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler