TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerOtogarda bayram dönüşü hareketliliği

  Otogarda bayram dönüşü hareketliliği

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Memleketlerine ya da tatil beldelerine gidenlerin bayram dönüşü sürerken, sabah saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda hareketlilik yaşandı.

  Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasını fırsat bilenler tatillerini geçirmek üzere memleketlerine ya da tatil beldelerine gitti. Tatilin bitmesiyle şehir dışında olanların İstanbul’a dönüş yolculuğu sürüyor. Sabah saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda dönüş hareketliliği yaşandı. Bayram tatilini Samsun’da geçirdiğini söyleyen Semiha Dursun, “Güzel geçti. En son 2 ay önce gitmiştim. Sık sık gidiyorum. Yollar rahattı.” dedi. Aydın’dan İstanbul’a dönen Ahmet Çekilmez, “Bayram güzel geçti gece geldiğimiz için yollar boştu. Burada biraz yoğunluk var. Taksi bekliyoruz almıyorlar” diye konuştu.

  Otogarda bayram donusu hareketliligi 1 - yerel haberler - haberton
  Otogarda bayram dönüşü hareketliliği

  “GİDİŞ 20 SAAT SÜRDÜ”

  Onur Kırman, “Gidişte yoğundu. Ünye’ye 18, 20 saat sürdü. İstanbul’a giriş biraz yoğundu burası hareketli” dedi. Otogarda 30 yıldır esnaf olan ve taşımacılık yapan Ali Kızıltoprak, “Normalde çok yoğun olması lazımdı. Eski bayramlara göre burası sıfır şuan. Eskiden olsa otobüs kuyruğu Metris’e kadar uzardı. Pandemide çok azaldı. Bu sene biraz yoğun olur diye düşündük ama yine az.” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler