TRY - Türk Lirası
EUR
19,582
USD
18,642
GBP
22,754
CNY
2,673
8 Aralık 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerOtogarda bayram dönüşü hareketliliği

Otogarda bayram dönüşü hareketliliği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Memleketlerine ya da tatil beldelerine gidenlerin bayram dönüşü sürerken, sabah saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda hareketlilik yaşandı.

Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasını fırsat bilenler tatillerini geçirmek üzere memleketlerine ya da tatil beldelerine gitti. Tatilin bitmesiyle şehir dışında olanların İstanbul’a dönüş yolculuğu sürüyor. Sabah saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda dönüş hareketliliği yaşandı. Bayram tatilini Samsun’da geçirdiğini söyleyen Semiha Dursun, “Güzel geçti. En son 2 ay önce gitmiştim. Sık sık gidiyorum. Yollar rahattı.” dedi. Aydın’dan İstanbul’a dönen Ahmet Çekilmez, “Bayram güzel geçti gece geldiğimiz için yollar boştu. Burada biraz yoğunluk var. Taksi bekliyoruz almıyorlar” diye konuştu.

Otogarda bayram dönüşü hareketliliği

“GİDİŞ 20 SAAT SÜRDÜ”

Onur Kırman, “Gidişte yoğundu. Ünye’ye 18, 20 saat sürdü. İstanbul’a giriş biraz yoğundu burası hareketli” dedi. Otogarda 30 yıldır esnaf olan ve taşımacılık yapan Ali Kızıltoprak, “Normalde çok yoğun olması lazımdı. Eski bayramlara göre burası sıfır şuan. Eskiden olsa otobüs kuyruğu Metris’e kadar uzardı. Pandemide çok azaldı. Bu sene biraz yoğun olur diye düşündük ama yine az.” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler