TRY - Türk Lirası
EUR
18,4090
USD
17,9363
GBP
21,7778
CNY
2,6600
20.3 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
21.7 C
İzmir
14 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerOrdu'da SOLOTÜRK'ten gösteri uçuşu

  Ordu’da SOLOTÜRK’ten gösteri uçuşu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ordu’da SOLOTÜRK gösteri uçuşu yaptı. Yaklaşık 20 dakika süren gösteri uçuşunu izleyenler, akrobasi hareketlerini cep telefonlarıyla kaydetti.

  Türk Hava Kuvvetleri’nin tek F-16 ile gösteri yapan SOLOTÜRK ekibinin, Ordu Sahili’nde TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde yapacağı gösterinin provası izleyicilerden yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 20 dakika süren gösteri uçuşunu izleyenler, akrobasi hareketlerini cep telefonlarıyla kaydetti. SOLOTÜRK, 29 Temmuz Cuma günü saat 14.30’da Ordu Sahili üzerinde uçuş gerçekleştirecek.

  Orduda soloturkten gosteri ucusu 1 - yerel haberler - haberton
  Ordu’da solotürk’ten gösteri uçuşu

  Gösteri uçuşunu izleyen Suat Yılmaz, “Ordu semalarında SOLOTÜRK’ün yapmış olduğu gösteri uçuşu, çok ilgi çekici. Allah muzaffer eylesin. Göklerdeki gururumuz. Çok da güzel bir etkinlik oldu” dedi.

  Neyize Gül Uygun da, “Damadım, oğlum, kızım ve torunumla birlikte gösteriyi izlemeye geldik. Gösteri hoşumuza gitti. Ben ilk defa izledim gösteriyi. Çok güzeldi” diye konuştu.

  Rahim Şahin de gösteriyi güzel bulduğunu belirterek, “Çok gurur duydum. Ben Fransa’da yaşıyorum. Buraya özellikle gezmeye geldik. Bu gösteriyi izlemek de bize nasip oldu. Tüylerimiz diken diken oldu. Vatanımıza, milletimize, askerimize Allah kaza bela vermesin. Bayrağımız hiçbir zaman inmesin” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler