TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
26 Mart 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÖlen Ukraynalı Savunucuların Hatıra Duvarına çelenk bırakıldı

Ölen Ukraynalı Savunucuların Hatıra Duvarına çelenk bırakıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki, Ukrayna’nın işgalinin yıl dönümü olan bugün Ukrayna Başbakanı Denys Shmyhal ile savaşta ölen Ukraynalı askerlerin fotoğraflarının bulunduğu Kiev’deki ‘Ölen Ukraynalı Savunucuların Hatıra Duvarına’ çelenk koydu.

Ukrayna Başbakanı Denys Shmyhal Polonyalı mevkidaşının ziyaretiyle ilgili “Tam olarak bir yıl önce Polonya, Ukrayna’nın yardımına ilk koşanlardan biriydi. Bugün Polonya halkı Ukraynalılarla yan yana durmaya devam ediyor. Rusya’nın geniş çaplı işgalinin yıl dönümünde Kiev’e yaptığı ziyaret için Başbakan Mateusz Morawiecki’ye minnettarım” dedi.

Ölen ukraynalı savunucuların hatıra duvarına çelenk bırakıldı
Ölen Ukraynalı Savunucuların Hatıra Duvarına çelenk bırakıldı

Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki ise ziyaretiyle ilgili paylaştığı mesajında “Rusya’nın Ukrayna’ya yaptığı barbarca saldırısının yıl dönümünde, Ukrayna’nın savunulmasına desteğin devam ettiğinin açık bir sinyalini vermek için Kiev’deyim” ifadelerini kullandı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler