TRY - Türk Lirası
EUR
18,3865
USD
18,5778
GBP
21,0873
CNY
2,6107
20.1 C
Ankara
18.3 C
İstanbul
25.6 C
İzmir
4 Ekim 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriOkyanus Kolejleri ile Arkas Spor arasında anlaşma

Okyanus Kolejleri ile Arkas Spor arasında anlaşma

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Sportif nesiller yetiştirmek amacıyla binlerce erkek ve kız çocuğunun voleybolla tanışmasına olanak sağlayan, Türk erkek voleybolunda başarıları ile ülkemize ilkleri yaşatmış olan Arkas Spor Kulübü ile Türkiye’nin adını defalarca spor, sanat ve bilimle Dünya çapında duyuran Okyanus Kolejleri, “Eğitim ve Sporda Yan Yana Omuz Omuza” olacakları Türkiye genelinde çok değerli bir iş birliğine imza attı. 

Okyanus Kolejleri ve Arkas Spor Kulübü, sporcu eğitimi konusunda güçlerini birleştirdi. Spor ve eğitim için omuz omuza verilen bu önemli iş birliği Okyanus Kolejleri’nin İzmir-Bornova Kampüsü’nde gerçekleştirilen basın toplantısında duyuruldu.

Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray’ın ev sahipliği yaptığı basın toplantısına Arkas Spor Külübü Yönetim Kurulu Üyesi Atıf İnönü’nün yanı sıra Arkas Spor Kulubü Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Glenn Hoag , Okyanus Kolejleri mezunu olan Arkasspor’un milli voleybolcuları Efe Mandıracı ve Mirza Lagumdzija, yine kolej mezunu olan Arkassporlu Halit Kurtuluş ve Enes Ali Ay ile Okyanus Kolejleri Öğrencisi Milli Sporcu ve Okul Kaptanı Meriç Akovalı katıldı. Genel Müdür Lokman Demiray, atılan imzalar sonrası Atıf İnönü’ye plaket verirken, İnönü ise Demiray’a forma hediye etti.

Demiray: “Yüzde 100 burs sağlıyoruz”

Arkas Spor Kulübü, ülkemizin en güzide spor kulüplerinden bir tanesi” diyen Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray, “Bu program ortaklığıyla ilgili çok daha uzun soluklu işler yapacağımıza inanıyoruz. Arkas Spor Kulübü ülkemizin çeşitli yerlerinden en yetenekli çocukların keşfine çıkıyor ve bu sporcuları bünyesine alıyor. Bu sporcuların eğitim ihtiyacı oluşuyor. Bu ihtiyacı da biz Okyanus Kolejleri olarak yüzde 100 burslu sağlıyoruz. Amacımız hem öğrencilerimizin eğitimden geri kalmaması hem de eğitim ve sporu beraber yürütmelerini sağlamak. Eğitim, spor ve sanat birbirinin tamamlayıcısı, alternatifi değil. Bu vizyonla hareket ediyoruz. Bizim kurumumuza gelmiş yetenekli öğrencilerimizi de spor kulüplerimizle buluşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Okyanus kolejleri ile arkas spor arasinda anlasma 0001 - spor haberleri - haberton
Eğitim ve sporda yan yana omuz omuza

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler