TRY - Türk Lirası
EUR
20,430
USD
18,821
GBP
22,782
CNY
2,778
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerOkula devam sözü veren öğrenciler polislerle eğlendi

Okula devam sözü veren öğrenciler polislerle eğlendi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde okula devam sözü veren öğrenciler , eğlence merkezine götürüldü. Öğrenciler burada polislerle birlikte, çarpışan arabalara binip, keyifli vakit geçirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanlığı’nın ‘Okullarda Güvenli Ortam’ projesi kapsamında 58 okulu ziyaret edip, öğrencilerle bir araya geldi. Bu ziyaretler sırasında Süleymanpaşa ilçesi Aydoğdu Mahallesi’ndeki 13 Kasım İlkokulu’nda çeşitli nedenlerle ilkokul eğitimini tamamlayamamış, ortaokul yaşına gelmiş çocuklara ayrı bir sınıf açıldığı görüldü.

Okula devam sozu veren ogrenciler polislerle eglendia - haberler - haberton
Okula devam sözü veren öğrenciler polislerle eğlendi

Polis ekipleri, çocuklardan okula devam etmeleri yönünde söz istedi; öğrenciler de takibe alındı. Sözlerini tutan öğrenciler, daha sonra kentteki bir eğlence merkezine götürüldü. Öğrenciler burada polisler ile birlikte çarpışan arabalara binip, keyifli vakit geçirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürü Özkan Kara, “13 Kasım İlkokulu’muzda öğretmenlerimizin gayreti ile çeşitli nedenlerle ilkokul çağını tamamlayamamış, ancak ortaokul çağına gelmiş çocuklarımıza ayrı bir sınıf açıldığını ve ders verildiğini gördük. Ziyarette çocuklardan eğitimlerine devam etmeleri yönünde söz aldık. Çocuklar da sözlerini tutunca, onları eğlenmeye getirdik. Meslektaşlarımız, çocuklarla birlikte eğlenceli bir gün geçirdik” dedi

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler