TRY - Türk Lirası
EUR
15,2872
USD
13,4850
GBP
17,9378
CNY
2,1189
4.6 C
Ankara
5.9 C
İstanbul
10.7 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÖğretmenler Günü'nde Anadolu Ateşi gösterisi

  Öğretmenler Günü’nde Anadolu Ateşi gösterisi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Beşiktaş Belediyesi, Öğretmenler Günü’nü Anadolu Ateşi gösterisiyle kutladı

  Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Öğretmenler bu ülkenin geleceği için çalışırken biz de her zaman öğretmenlerin yanında olacağız” dedi.

  Mustafa Kemal Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman ile ilçede yaşayan öğretmenler ile aileleri katıldı.

  “ÖĞRENCİLERİ AVM’LERE HAPSETMEYECEĞİZ”

  Programda konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Beşiktaş’ta yaşayan bütün komşularımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Göreve gelir gelmez hızlıca Beşiktaş Akademi’yi kurduk. Lise ve üniversiteye hazırlık kurslarını başlattık. Akademi yaklaşık 17 derslik ve bin öğrenci kapasiteli. Göreve gelirken öğrencileri alışveriş merkezlerinin yemek katlarına hapsetmeyeceğiz dedik” ifadelerini kullandı.

  " ihlamur dere caddesi’ne öğrenci merkezi hazırladık. Bu alanda da hem girişimcilik hem de kariyer merkezimiz var"
  ” Ihlamur Dere Caddesi’ne öğrenci merkezi hazırladık. Bu alanda da hem girişimcilik hem de kariyer merkezimiz var”

  “ÇALIŞMA ALANLARI HAZIRLADIK”

   Altan Öymen ve Oruç Aruoba Kütüphanelerini açtıklarını aktaran Başkan Akpolat sözlerine şöyle devam etti: “Öğrencilerimize çalışma alanları hazırladık. Ihlamur Dere Caddesi’ne öğrenci merkezi hazırladık. Bu alanda da hem girişimcilik hem de kariyer merkezimiz var. Dernek ve restoranlarla anlaşmalar sağlayarak Beşiktaş’ta bulunan öğrenciler için bir aplikasyon hazırladık. Öğrenciler kendisine en yakın restoranda giderek yeme içme ihtiyacını karşılayabiliyor.”

  " beşiktaş’ta eğitim kurumları bizim en büyük doğal paydaşlarımızdır"
  ” Beşiktaş’ta eğitim kurumları bizim en büyük doğal paydaşlarımızdır”

  “ÖĞRETMENLER BAŞIMIZIN TACI”

  Öğretmenler bizim başımızın tacı. Göreve geldiğimiz günden bu yana okulların sorunları bize iletildiğinde çalışma arkadaşlarımla birlikte çözmeye çalışıyoruz diyen Başkan Akpolat, “Hepimiz çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olmasını istiyoruz. Öğretmenler bu ülkenin geleceği için çalışırken biz de her zaman öğretmenlerin yanında olacağız. Zorlukları atlatmanın temel motivasyonu dayanışma olacaktır. Beşiktaş’ta eğitim kurumları bizim en büyük doğal paydaşlarımızdır. Mesleğini hakkıyla yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmeler gününü kutluyorum.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler