TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYaşamOğluna tecavüz etmekle suçladığı adamı dövdü

Oğluna tecavüz etmekle suçladığı adamı dövdü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Esenler’de bir kadın, 18 yaşındaki oğluna tecavüz etmekle suçladığı 58 yaşındaki Erdin B.’yi çırılçıplak soyarak sokak ortasında dövdü. İhbar üzerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, sağlık ekipleri Erdin B.’yi hastaneye kaldırdı.

Esenler Kemer Mahallesi’nde 10 Aralık Cumartesi günü saat 22.30 sıralarında, bir kadın 18 yaşındaki oğlu Y.C.K.’ye içki içirerek zorla cinsel ilişki yaşadığı iddiasıyla 58 yaşındaki Erdin B.’yi sokak ortasında yerde sürükledikten sonra, çırılçıplak soyarak dövdü. Mahalle sakinleri kadını sakinleştirmekte güçlük çekti. İhbar üzerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, sağlık ekipleri Erdin B.’yi hastaneye kaldırdı. Y.C.K.’nin emniyette verdiği ifade üzerine gözaltına alınan Erdin B., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ogluna tecavuz etmekle sucladigi adami dovdua - yaşam - haberton
Oğluna tecavüz etmekle suçladığı adamı dövdü

“TECAVÜZ ETTİ’ DİYE BAĞIRIYORDU”

Mahalle sakinlerinden Recep Kutum, “Bir kadın 2 erkek bir adama saldırıyordu. Kadın, ‘Bana tecavüz etti’ diye bağırıyordu. Elinden kurtarmaya çalıştık ama, elindeki bıçakla, ‘Müdahale etmeyin. Müdahale edeni keserim’ diyordu. Daha sonra adam ellerinden kaçtı. Sokak üzerinde tekrar yakaladılar. Kadın adama vurup yere yatırdı, üzerindekileri çıkardı. Çırılçıplak yerde kaldı. Biz de polisi aradık. Ambulans da gelip adam müdahale etti. Sebebi de kadının bağırışına göre, ‘Bana tecavüz etmeye kalkıştı’ dedi. Hatta mahalleye dönerek, ‘Bu adam sapık. Ses çıkartmazsanız bu tür şeyler başımıza’ gelir diye bağırdı. Ne derece inandırıcıdır bilemiyoruz. İki taraf da masum olduğunu söylüyordu. Önce beklediler, polisin gelmesiyle birlikte ayrıldılar” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler