TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
17.9 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
27 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyası'Odyssey of the Seas' Kuşadası'nda

  ‘Odyssey of the Seas’ Kuşadası’nda

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Aydın’ın Kuşadası ilçesine ikinci seferini gerçekleştiren Bahama bayraklı dev kruvaziyer ‘Odyssey of the Seas’, 3 bin 470 yolcusu ve 1800 mürettebat ile Ege Port Limanı’na yanaştı.

  Ege Port Kuşadası Genel Müdürü Aziz Güngör, geminin bu yıl Kuşadası’na toplam 16 sefer yapacağını söyledi.   

  Bahama bayraklı dev kruvaziyer kuşadası'nda
  Bahama bayraklı dev kruvaziyer Kuşadası’nda

  Kuşadası’nda gemiden inen yolcuların bir kısmı tur programı kapsamında Efes Antik Kenti ile Meryem Ana Evi’ni ziyaret için ilçeden ayrıldı. Tur programına katılmayan turistler ise şehir merkezine yöneldi. Royal Carriabean Cruise Lines’a ait Odyssey of the Seas’te yolcu kullanımı için 14 güverte, 15 restoran, 2 havuz ve 2105 kabin bulunduğu belirtildi. 347 metre uzunluğundaki lüks gemi Odyssey of the Seas’ın bugüne kadar Türkiye’ye gelen en büyük yolcu gemisi unvanına sahip olduğunu söyleyen Ege Port Kuşadası Genel Müdürü ve Global Ports Holding Doğu Akdeniz Bölge Direktörü Aziz Güngör, şöyle konuştu:

  Aydın'ın kuşadası ilçesine ikinci seferini gerçekleştiren bahama bayraklı dev kruvaziyer 'odyssey of the seas', 3 bin 470 yolcusu ve 1800 mürettebat ile ege port limanı'na yanaştı.
  Aydın’ın Kuşadası ilçesine ikinci seferini gerçekleştiren Bahama bayraklı dev kruvaziyer ‘Odyssey of the Seas’, 3 bin 470 yolcusu ve 1800 mürettebat ile Ege Port Limanı’na yanaştı.

  “Bahama bandıralı dev kruvaziyer Odyssey of the Seas’ın 3 bin 470 yolcusu ve 1800 mürettebatıyla on gün sonra ikinci seferini gerçekleştirdi. Gemi bu yıl Kuşadası’na toplamda 16 sefer gerçekleştirecek. Akdeniz’in en önemli kruvaziyer destinasyonlarından biri olan Ege Port Kuşadası Limanı’na 2022 yılı sonuna kadar yoğun gemi trafiğiyle birlikte ilçemize denizden turist akını artarak devam edecek.” 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler