TRY - Türk Lirası
EUR
17,5202
USD
16,8080
GBP
20,3413
CNY
2,5086
20.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
28 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıNobel İlaç'dan 'Sanayide Kadın Eli Projesi'

  Nobel İlaç’dan ‘Sanayide Kadın Eli Projesi’

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Nobel İlaç, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu tarafından hayata geçirilen “Sanayide Kadın Eli Projesi” protokolüne imza attı.

  Düzce’de düzenlenen protokol imza töreninde; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük, Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve Nobel İlaç Fabrika Direktörü Şener Karaoğlu, Nobel İlaç Ar-Ge Grup Müdürü Abdullah Uslu, Nobel İlaç İnsan Kaynakları İş Ortağı Serap Akbaş yer aldı. 

  Nobel ilacdan sanayide kadin eli projesi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Nobel İlaç’dan ‘Sanayide Kadın Eli Projesi’

  KADIN ÇALIŞANLARIMIZIN SANAYİDE İŞGÜCÜNE KATKISINI ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ

  İmza töreninde açıklama yapan Nobel İlaç Düzce Fabrika Direktörü Şener Karaoğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile iş birliğine hazır olduklarını belirterek “Nobel İlaç olarak, Düzce Fabrikamızda yüzde 30 olan kadın çalışan oranımızı arttırarak, ülkemizde kadın çalışanlarımızın sanayide işgücüne ve ekonomiye katkısının arttırılmasında örnek firmalardan birisi olmayı hedefliyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler