14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazar, Nisan 18, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerNikos Anastasiadis eleştirilerin odağında

  Nikos Anastasiadis eleştirilerin odağında

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  Güney Kıbrıs’ta Kovid-19 önlemlerinin gevşetilmesi sonrası hükümet sırlarını alkol masasında deşifre eden Nikos Anastasiadis eleştirilerin odağında.

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde (GKRY) koronavirüs önlemlerinin gevşetilmesi kararı sonrası hakkında alkole olan düşkünlüğü nedeniyle hükümet sırlarını ifşa edebileceği endişesi taşıyan Rum lider Nikos Anastasiadis eleştirilerin odağı oldu. Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, arkadaşlarıyla meyhanede çekilen görüntüler ülkede tepkilere neden oldu. ​Kapalı alan yasağının sürdüğü hatırlatan bazı Rumlar, kaynak olarak resmi açıklamaları gösterdi. Rum lideri Anastasiadis, eleştirilere ilişkin açıklama yapmadı.

  ALTIN PASAPORT İTİRAFI ALKOL MASASINDA GELMİŞTİ

  Nikos anastasiadis eleştirilerin odağında
  Nikos Anastasiadis eleştirilerin odağında

  Öte yandan, Rum lideri Anastasiadis’in altın yumurtlayan tavuk diye nitelendirdiği, yatırım karşılığı yabancılara satılan AB pasaportları nedeniyle Türklerle anlaşmak istemediğini ileri süren Kathimerini gazetesinin Rum Kesiminde yayın yapan baskısının genel yayın yönetmeni Andreas Paraskos, Anastasiadis, dönemin Yunan Başbakanı Çiprasla Atinada bir eğlence masasında, Altın pasaportlardan ofisime 300 milyon euro geldi, hepsini özel uçakla Şeysel adalarına gönderdim dediğini yazmıştı.

  Anastasiadisin kızı Elsa ile ortak hukuk bürosunun yatırım karşılığı vatandaşlık satışlarına aracılık yapıp kazanç sağladığı biliniyor. Anastasiadis’in alkole olan düşkünlüğü nedeniyle bir çok kişi tepki gösteriyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler