TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatNihal Yalçın'a oyuncu sevgilisinden destek

  Nihal Yalçın’a oyuncu sevgilisinden destek

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ile ödülünü veren Tamer Karadağlı arasında diyalog sonrası Yalçın’ın oyuncu sevgilisinden destek geldi

  Bu yıl 58’incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın (40) ile ödül vermek için sahneye çıkan Tamer Karadağlı (54) arasında yaşanan diyalog, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Yalçın’a bir destek de oyuncu sevgilisi Berker Güven’den (27) geldi. Sosyal medyada sevgilisinin fotoğrafını paylaşan Güven, “Saygıyla, sevgiyle, tüm desteğimle arkanda sadece durmayı bilerek seni iftihar ve hayranlıkla izliyor olacağım. Mutlulukların daim olsun sevgilim. Seninle gurur duyuyorum!” diye yazdı.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali, Cumartesi günü yapılan ödül töreniyle sona erdi. Bir hafta süren festivalin kapanış galasına birbirinden ünlü sanatçılar katıldı. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda ‘Zuhal’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, konuşması sırasında ödülünü veren oyuncu Tamer Karadağlı‘ya, “Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?” dedi. “Ödülünüzle birlikte konuşun diye” cevap veren Karadağlı’nın sahnede yaptığı mimikler kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. ‘Tamer’in önüme geçmesine izin vermeyin. Bu gece benim gecem’ paylaşımı yapan Nihal Yalçın’a sevgilisi oyuncu Berker Güven destek verdi.

  Nihal yalcina oyuncu sevgilisinden destek 3 - kültür ve sanat - haberton
  ” Tebrikler güzel sevgilim “

  ‘SENİ HAYRANLIKLA İZLİYOR OLACAĞIM’

  Altın Portakal Film Festivali boyunca sevgilisi Nihal Yalçın‘ın bir an olsun yanından ayrılmayan Berker Güven, Yalçın ile birlikte ödül töreni öncesi kırmızı halıda poz verdi. Ödül töreninin yapıldığı salona giren Güven, ödüller açıklanmadan önce sevgilisiyle heyecanlı olduklarına dair fotoğraf paylaştı. ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü almak için sahneye çıkan sevgilisi Nihal Yalçın’ın fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Güven, ‘Tebrikler güzel sevgilim’ diyerek sevgilisini kutladı.

  Ödül töreninde Tamer Karadağlı ile yaşanan olay sonrası Berker Güven, Yalçın’ın ödülüyle birlikte olduğu fotoğrafı paylaşıp sevgilisine destek oldu. Güven, fotoğrafın altına “Saygıyla, sevgiyle, tüm desteğimle arkanda sadece durmayı bilerek seni iftihar ve hayranlıkla izliyor olacağım. Mutlulukların daim olsun sevgilim. Seninle gurur duyuyorum!” diye yazdı.

  Nihal yalcina oyuncu sevgilisinden destek 2 - kültür ve sanat - haberton
  Tamer Karadağlı (54) sevgilisi Iraz Yıldız (24) ile katıldı

  KARADAĞLI DA SEVGİLİSİYLE KATILMIŞTI

  Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin kapanış ve ödül törenine oyuncu Tamer Karadağlı (54) sevgilisi Iraz Yıldız (24) ile katıldı. Karadağlı ve sevgilisi, kırmızı halıda objektiflere poz vermişti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler