TRY - Türk Lirası
EUR
15,2567
USD
13,5248
GBP
18,2805
CNY
2,1392
-2.4 C
Ankara
0.8 C
İstanbul
4.6 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaYazarlarNeler oluyor böyle!

  Neler oluyor böyle!

  Avatar of ayşe köse
  Ayşe Kösehttps://haberton.com/
  Ayşe Köse, Okul öncesi öğretmenliği mezunu. 10 yıllık çalışma hayatının 2 yılını koordinatör olarak , 3 yılını ise okul öncesi öğretmeni olarak görev yaptı. Son 5 yıldır da anaokulu müdürü ve eğitim koordinatörlüğü yapmakta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Sevgili ülkem ! Neler oluyor böyle ! Zamların hızına, doların yükselişine yetişemiyorum. Hayretler için de takip ediyorum aldığım ürünün bir gün hatta bir kaç saat sonra ki fiyatını görünce.

  Hayır en çok da zoruma şu gidiyor. Biz dolarla alışveriş yapmıyoruz ki marketten. Biz de dolar kullanılmıyoruz ki ! Aklım mantığım almıyor, doların kullanılmadığı ülkede zamların uçması ve bizim yine Türk lirası ile hayatımıza devam etmemize… E ne olacak fakir daha da fakir, zengin daha çok zengin olacak durum bu.

  Neler oluyor böyle!
  Neler oluyor böyle!

  Bence Türk lirasına veda etme zamanı geldi. Ya güle güle diyeceğiz ya da hoş-gel diyeceğiz. Gel öyle bi gel ki doları unuttur herkese diyeceğiz, o da nerdeee!…..Kendi ülkemizde yiyecek ekmeğimizin parasını düşünür olduk. Asgari ücrete sevinemez olduk. Nasıl sevinelim! Her gün etiket fiyatları değişiyor, alım gücümüz azalıyor. Görünüşte çok ama kime göre neye göre ?! Dolara sevinç çığlıkları atan zenginlerin bu kadar bencil oldukları sürece işimiz zor.

  Artık bu duruma ciddi bir el atılmalı. Bizim ülkemizde paranın değeri bu kadar tirajı komik olmamalı ! Türk lirası bu kadar değersiz olmamalı! Dolar artık haddini daha çok aşmamalı!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler