TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
25.7 C
Ankara
23 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriMutlu Türkmen yeniden federasyon başkanı seçildi

  Mutlu Türkmen yeniden federasyon başkanı seçildi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun 5’inci Olağan Genel Kurulunda Mutlu Türkmen yeniden başkanlığa seçildi

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun başkanlık seçimi, Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurula 129 delegeden 84’ü katılırken, tek aday olarak seçimlere katılan Türkmen, kullanılan 61 oyun 60’ın alarak başkanlığa seçildi. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

  Başkan Mutlu Türkmen genel kurulda yaptığı konuşmada, uluslararası organizasyonlarda madalyalar kazanarak yaptıkları çalışmaların karşılığını almaya başladıklarını belirten Türkmen, “En son İtalya’da düzenlenen Kadınlar ve Erkekler Dünya Bocce Şampiyonası‘nda altın nokta disiplininde milli sporcumuz Buket Öztürk altın madalya kazandı. Basamak disiplininde yarışan ablası milli sporcumuz İnci Ece Öztürk ise ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Şu an iki kızımız da burada, huzurlarınızda kendilerini tekrar tebrik ediyorum. Tekrar beni aday gösteren camiaya çok teşekkür ediyorum” dedi. 

  Başkanlığını Mutlu Türkmen’in yaptığı federasyonun yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

  Fahrettin Göktaş, Ayhan Tuğlu, Serdar Arslan, Murat Kul, Faik Kapsız, Bilal Aydın, Afşin Yılmaz, Lokman Ertürk, Fikret Kelleş, Berçin Havva Öztürk, Ferdi Şimşek, Taşkın Akdağ, Alper Erduran ve Rıdvan Özkan.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler