16.6 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
21.1 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMustafa Sarıgül Kilis'te

  Mustafa Sarıgül Kilis’te

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Kilis’te, Suriye tarafından atılan roketin düştüğü alanda inceleme yapıp, karanfil bırakarak barış güvercinleri uçurdu.

  Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Kilis’te, perşembe günü Suriye tarafından atılan roketin düştüğü alanda inceleme yapıp, karanfil bırakarak barış güvercinleri uçurdu.

  Mustafa sarıgül kilis'te
  Mustafa Sarıgül Kilis’te

  TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, sabah saatlerinde Kilis’e geldi. İlk olarak perşembe günü Suriye’deki PKK/YPG’li teröristlerce atılan roketlerin düştüğü alanda inceleme yapan Sarıgül, bölgeye karanfil bırakıp havaya barış güvercinleri uçurdu. Vatandaşlar ile sohbet eden Mustafa Sarıgül, daha sonra partisince bir düğün salonunda düzenlenen toplantıya katıldı.

  Toplantıda konuşan Sarıgül, TDP’nin Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyet değerlerini koruyarak geliştiren demokratik kitle partisi olduğunu belirterek, “Ülkemiz, bugün sıkıntılı bir süreç yaşamaktadır. Bugün roket atılan yerleri ziyaret ettim. Şunu roket atanlar bilsin ki, atalarımız bu güzel toprakları nasıl koruduysa, bilin ki Türkiye Değişim Partisi hudut ve bayrak birliğinden asla taviz vermeyecektir” dedi.

  Tdp genel başkanı mustafa sarıgül kilis'te, suriye tarafından atılan roketin düştüğü alanda inceleme yapıp, karanfil bırakarak barış güvercinleri uçurdu.
  TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Kilis’te, Suriye tarafından atılan roketin düştüğü alanda inceleme yapıp, karanfil bırakarak barış güvercinleri uçurdu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler