TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
12.3 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMüsilaj Komisyonu raporu, Şentop'a sunuldu

  Müsilaj Komisyonu raporu, Şentop’a sunuldu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  AK Parti İstanbul Milletvekili ve Müsilaj Komisyonu Başkanı Mustafa Demir, komisyon raporunu TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a sundu.

  Müsilaj Araştırma Komisyonu Başkanı Mustafa Demir, beraberindeki komisyon üyeleriyle birlikte TBMM Başkanı Mustafa Şentop‘a komisyon raporunu sundu. Komisyon Başkanı Demir, 7 Temmuz 2021’de başlayan komisyon çalışmaları çerçevesinde 92 saatlik bir çalışma yapıldığını ve sonucunda 570 sayfa dolayında bir rapor hazırlandığını söyledi. Demir, komisyon raporunda müsilaja neden olan etkenler ve müsilajın başta çevresel olmak üzere Marmara ve ülke geneline etkisine ilişkin görüş ve önerilerin yer aldığını ifade etti.

  Musilaj komisyonu raporu sentopa sunuldu 1 - yerel haberler - haberton
  Müsilaj Komisyonu raporu, Şentop’a sunuldu

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop da müsilaj sorununa kalıcı çözüm yolları ve kanuni düzenleme hazırlığıyla ilgili Komisyon Başkanı Demir ve üyelerden bilgi aldı. Şentop, raporun en kısa zamanda Genel Kurul’da görüşülmesi gerektiğini belirtirken, yasal düzenleme konusunda gelişmeleri takip edeceğini söyledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler