TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMotosiklet çalmak isteyen şüpheliyi esnaf engelledi

Motosiklet çalmak isteyen şüpheliyi esnaf engelledi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kağıthane’de motosiklet çalmak isteyen şüpheliyi, komşu esnaf engelledi. Şüpheli yakalanarak, polise teslim edildi. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kağıthane’de 10 Aralık Cumartesi gecesi, taksiyle bir iş yerinin önüne gelen şüpheli, anahtarı üzerinde bırakılan motosikleti çalmak istedi. Motosikleti çalıştırıp gideceği sırada, komşu esnaf şüpheliyi üzerine atlayarak durdurdu. Motosikletten düşen şüpheliyi kontrol altına alan esnafa, iş yeri çalışanları da yardım etti. Şüpheli, olay yerine çağrılan polis ekiplerine teslim edildi.

Motosiklet çalmak isteyen şüpheliyi esnaf engelledi
Motosiklet çalmak isteyen şüpheliyi esnaf engelledi

Komşu esnafın şüpheliyi yakalama anları iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, taksi ile iş yerinin önüne gelen şüpheli, motosikleti çalıştırıp gitmeye çalışırken, komşu esnaf tarafından yakalanıyor. Çalışanların da yardıma gelmesiyle gözetim altına alınan şüpheli, polise teslim ediliyor.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler