TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
17.1 C
Ankara
17 C
İstanbul
21 C
İzmir
21 Ekim 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriMisli.com'dan Türk basketboluna dev destek

  Misli.com’dan Türk basketboluna dev destek

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Misli.com; ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Süper Ligi’nin ana sponsoru, Türkiye Basketbol Ligi’nin ise isim sponsoru oldu.

  Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Başkan Türkoğlu, TBL’nin kıymetini, tarihteki ilk isim sponsoru olmanın hem bize hem de basketbol ailesine yaşatacağı heyecanı bizzat anlattı 

  Türk sporuna verdiği desteği artırarak sürdüren misli.com, futbol ve voleybolun ardından basketbolu da destek verdiği branşlara ekledi. Misli.com ve TBF arasında yapılan iş birliğinin detaylarının paylaşıldığı basın toplantısı, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Oktay ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yelda Demirören Kalyoncu’nun katılımlarıyla bugün Çırağan Sarayı’nda düzenlendi.

  Misli. Comdan turk basketboluna dev destek 0001 - spor haberleri, basketbol haberleri - haberton
  Misli.com; ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Süper Ligi’nin ana sponsoru, Türkiye Basketbol Ligi’nin ise isim sponsoru oldu.

  İlk olarak söz alan Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, çok önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attıklarını dile getirerek, şunları söyledi:

  “Hepimizin son iki yıldır çok ciddi bir mücadele verdiği Covid-19 pandemisi nedeniyle hem dünyamız hem de spor endüstrimiz çok önemli bir sınavdan geçiyor. Yeni sezonda, salonlarımıza yüzde 50 kapasitede seyirci alarak özlediğimiz basketbol coşkusunu liglerimize geri kazandırdık. Uzun vadede arzumuz tam kapasite ile yola devam etmektir. Bildiğiniz üzere, göreve geldiğimiz günden itibaren televizyonlardaki basketbol yayınını hem seyirciler hem de kulüplerimiz için etkin ve güçlü şekilde uygulamaya özen gösterdik. Kulüplerimizin gelir beklentilerini karşılarken, hem güvenilir yayıncılar seçtik hem de açık kanallardan yayın katkısı alarak geniş kitlelere ulaşım sağladık. Amacımız yeni sezonda basketbolun tamamına yakın kısmının şifresiz şekilde yayınlanmasını sağlamak ve basketbol coşkusunu her eve ulaştırmaktır.

  2021-2022 sezonunda; ING Basketbol Süper Ligi’nin tüm maçları yine Tivibu Spor’dan yayınlanırken; her hafta 2 maç da yine TRT Spor ekranlarında yayınlanıyor. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin her hafta iki maçı da Tivibu Spor’un açık kanalından basketbolseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz yıl ilk defa normal sezonda televizyon yayınıyla buluşturduğumuz Türkiye Basketbol Ligi’mizin de haftalık iki maçı yine TRT Spor Yıldız’dan ekrana geliyor. Bizden önceki dönemlerde her hafta sadece 5 maç televizyonlardan yayınlanıyordu. Biz bu sayıyı hem taraftarlar hem de kulüplerimiz için geliştirerek her hafta toplam 12 maçın ekranlarda olmasını sağladık. Geri kalan tüm müsabakalar Türkiye Basketbol Federasyonu YouTube sayfasından canlı izlenebilecek. Ancak önümüzdeki günlerde maç yayınlarından dijital bir devrim olacak iş birliğimizi çok yakında sizlere ayrıca müjdeleyecek bir toplantı daha yapacağız. Şu anda lojistik ve test hazırlıkları yapılan çalışmamız ile liglerimizin tüm maçları, çok yüksek kalite ile basketbolseverlere ulaşacak.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler