TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
9.5 C
Ankara
13.9 C
İstanbul
16.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMilli Yol Partisi, siyasi partilerle bayramlaştı

  Milli Yol Partisi, siyasi partilerle bayramlaştı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Ramazan Bayramı nedeniyle ziyarette bulunan siyasi partilerin temsilcileri ile bayramlaştı.

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin Ramazan Bayramı nedeniyle Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır’ı ziyaret etti. Remzi Çayır ve siyasi partilerin temsilcileri karşılıklı olarak Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Çayır daha sonra parti genel merkezinde düzenlenen programda partilileriyle bayramlaştı.

  Milli yol partisi siyasi partilerle bayramlasti 1 - politika - haberton
  Milli Yol Partisi, siyasi partilerle bayramlaştı

  Burada konuşan Çayır, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini belirterek, “İnşallah bu bayram; insanların mutlu, huzurlu, yarından endişe duymadığı günlere vesile olur. Biz Milli Yol Partisi olarak üretime dayalı, insan onuru ve şerefine dayalı, üreterek büyüyen, borçlanarak değil, insanları küçük görerek değil; insanı insan yerine koyarak, ‘Ben insanım bu ülkede yaşıyorum’ diyen bir sisteme kavuşana kadar mücadelemiz devam edecektir.

  Milli yol partisi siyasi partilerle bayramlasti 2 - politika - haberton
  Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Ramazan Bayramı nedeniyle ziyarette bulunan siyasi partilerin temsilcileri ile bayramlaştı.

  O mücadelenin önderi rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’ydu. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu bu yolu açmıştı. Onun yarım kalmış bir hayali vardı. O hayali Türk milletinin bağımsız, Türk insanının şerefli yaşamasıydı. Onun yol arkadaşları olarak hayalini gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Adına, kendinin de bir toplantı da ifade ettiği gibi bu yol ‘Milli Yol’ dedik. O yol Milli Yol, o yol bağımsızlık yolu, o yol insanın onurunu ve şerefini yaşatma yolu” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler