18.8 C
Ankara
14.1 C
İstanbul
20.6 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaMilli tekvandocu Gamze Özdemir hayatını kaybetti

  Milli tekvandocu Gamze Özdemir hayatını kaybetti

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Milli tekvandocu Gamze Özdemir (21), kelebek hastalığı (lupus) nedeniyle yaşamını yitirdi.

  Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Gamze Özdemir’in hayatını kaybettiğini, yayımladığı mesajla duyurdu.

  Başkan şahin, merhumeye allah'tan rahmet, başta ego spor kulübü, antrenörü i̇lyas uluyılmaz kardeşim olmak üzere tekvando camiasına, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.
  Başkan Şahin, Merhumeye Allah’tan rahmet, başta Ego Spor Kulübü, antrenörü İlyas Uluyılmaz kardeşim olmak üzere tekvando camiasına, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

  Başkan Şahin, mesajında, “Federasyonumuz Ankara bölgesi milli sporcularımızdan sevgili Gamze Özdemir’in yakalandığı kelebek hastalığı (lupus) nedeniyle vefat haberini büyük bir üzüntüyle aldım. Merhumeye Allah’tan rahmet, başta Ego Spor Kulübü, antrenörü İlyas Uluyılmaz kardeşim olmak üzere tekvando camiasına, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler