TRY - Türk Lirası
EUR
16,8985
USD
15,9596
GBP
19,9231
CNY
2,3920
16.2 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25.5 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriMete Gazoz’a Altınyıldız Classics Ödülü

  Mete Gazoz’a Altınyıldız Classics Ödülü

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Spor camiasının her yıl merakla beklediği, Türkiye’nin en prestijli spor ödülleri Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, Altınyıldız Classics Ödülü’nün sahibi Olimpiyat Şampiyonu, Milli Okçu Mete Gazoz oldu.

  Birbirinden başarılı pek çok sporcunun ödüllerine kavuştuğu tören gecesinde başarısıyla tüm Türkiye’yi gururlandıran milli okçu Mete Gazoz, Altınyıldız Classics Ödülü’nü, BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif’in elinden aldı.

  Mete gazoza altinyildiz classics odulu 1 - spor haberleri - haberton
  Mete Gazoz’a Altınyıldız Classics Ödülü

  BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, “Altınyıldız Classics olarak sağlıklı ve genç nesillerin yetişmesinde sporun önemine inanıyor ve sporcuları desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Geçen yılki ödül töreninin ardından, sporda başarılarla dolu, heyecan verici bir sezonu geride bıraktık. Dünyadaki spor müsabakalarında ve olimpiyatlarda önemli başarılara imza attık. Bu süreçte bizi gururlandıran pek çok genç sporcuyu tanıma fırsatı bulduk. Bugün, Altınyıldız Classics Ödülü’nü, küçük yaşlardan itibaren spora teşvik edilmiş, kendi dalı dışında sanat, müzik ve diğer spor dallarıyla kendini geliştirmiş, azimle çalışmış; istikrarının zaferi olan Olimpiyat birinciliği ile hepimizi sevince boğan ve gururlandıran, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden sevgili Mete Gazoz’a takdim etmekten onur duyuyoruz” dedi.

  Yılın Sporcusu Ödülü’ne de layık görülen Milli Okçu Mete Gazoz’un yanı sıra törenin sunuculuğunu üstlenen Bay J ve diğer birçok katılımcı geceye Altınyıldız Classics ile hazırlandı.

  Ayrıca Altınyıldız Classics’in Resmi Giyim Sponsoru olduğu takımlardan Futbolist Yılın E-Spor Takımı Ödülü’nü alırken, Türkiye Ampute Millî Futbol Takımı da Yılın Takımı Ödülü’nü aldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler