TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerPolitikaMeral Akşener'den Kemal Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Meral Akşener’den Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

26 Ocak’taki 6’lı masa toplantısı öncesinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Kemal Kılıçdaroğlu’na makamında ziyaret.

Meral Akşener, İYİ Parti Genel Merkezi’nde 26 Ocak’ta 11’incisi gerçekleştirilecek 6’lı masa toplantısı öncesi liderler turu kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Akşener ve beraberindeki heyeti CHP Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek kapıda karşıladı. Görüşme, Kılıçdaroğlu’nun makamında gerçekleşti. Basına kapalı olarak yapılan toplantı yaklaşık 1 saat 10 dakika sürdü. Akşener ve Kılıçdaroğlu, 6’lı masanın gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Görüşme sonrası CHP’li Erkek, Akşener’i kapıya kadar uğurladı. 

Meral akşener'den kemal kılıçdaroğlu'na ziyaret
Meral Akşener’den Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, liderler turu kapsamında bugün Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu, pazartesi günü ise Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret edecek. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler