TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMeral Akşener Ankara'da esnafın derdini dinledi

  Meral Akşener Ankara’da esnafın derdini dinledi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara’da esnafın derdini dinledi. Akşener, Ankara’nın Çankaya, Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Çankaya, Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinde esnafı ziyaret etti. İlk olarak parti otobüsüyle Çankaya ilçesine gelen Akşener, girdiği dükkanlarda esnafın sorunlarını dinledi ve danışmanlarına notlar aldırdı. Ardından Altınağ ilçesine geçen Akşener, burada şarküteri dükkanının sahibi ile bir süre sohbet etti.

  Meral akşener ankara'da esnafın derdini dinledi
  Meral Akşener Ankara’da esnafın derdini dinledi

  Dükkan sahibi Akşener’e, “Ben Alperenim, ülkücüyüm, ülkücü öleceğim. Ben Muhsinciyim. Muhsin Yazıcıoğlu’nun katilleri kimdir?” diye sordu. Akşener de esnafa, “‘Muhsin başkanın katillerinin bulunmasını istiyorum’ diyorsan aynı yerdeyiz ama şudur, budur diye bilmiyorum. Eşiyle, kızıyla, oğluyla rahmetlinin kız kardeşi olarak birlikte irtibat halinde çalışıyoruz.

  Furkan Yazıcıoğlu’na sorabilirsin ne yaptığımı. Ama ‘Katili şudur’ diyemeyeceğim. Katillerinin bulunmasına dair sonuna kadar arkasındayım” diye yanıt verdi.

  Akşener daha sonra Yenimahalle ilçesine geçerek ziyaretlerine devam etti. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler