TRY - Türk Lirası
EUR
16,8096
USD
15,9086
GBP
19,8758
CNY
2,3797
19 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSosyal MedyaMelisa Özmen milyonluk evinin kapılarını açtı

  Melisa Özmen milyonluk evinin kapılarını açtı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Melisa Özmen milyonluk evinin kapılarını ilk kez Gazeteci Aslan Sayım’a açtı. Melisa Özmem giydiği özel tasarım beyaz elbisesi ile yeni evinde pozlar verdi.

  Melisa özmen milyonluk evinin kapılarını açtı
  Melisa Özmen milyonluk evinin kapılarını açtı

  Sosyetik Güzel Melisa Özmen Ailesi ile oturduğu Vaniköy’de ki yalısından Bağdat Caddesinde taşındı. Milyon dolarlık evi hakkında bilgileri sadece Gazeteci Aslan Sayım’a anlattı.

  Melisa özmen milyonluk evinin kapılarını ilk kez gazeteci aslan sayım’a açtı. Melisa özmem giydiği özel tasarım beyaz elbisesi ile yeni evinde pozlar verdi.
  Melisa Özmen milyonluk evinin kapılarını ilk kez Gazeteci Aslan Sayım’a açtı. Melisa Özmem giydiği özel tasarım beyaz elbisesi ile yeni evinde pozlar verdi.

  Yerli Paris Hilton olarak tanınan Melisa Özmen yardımseverliğiyle genç yaşta bir çok kişiye örnek oldu! Bağdat Caddesinde ki evini iç mimar yardımı almadan kendi istediği gibi dekore eden Melisa Özmen, Dubai ve Katar tarzından esinlendi!

  Image 6483441 2 - sosyal medya - haberton

  Gold ve varak tarzda bir saray havasında tasarladığı evinden fotoğraflar paylaştı. Paris Hilton ile Benzerliğiyle adından sıkça bahsettiren Melisa Özmem giydiği özel tasarım beyaz elbisesi ile yeni evinde pozlar verdi. Aynı Kıyafeti Paris Hilton’da hollywood defilesinde giymişti. 

  Image 6483441 1 - sosyal medya - haberton

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler