TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMehmet Muş Tekirdağ'da incelemelerde bulundu

Mehmet Muş Tekirdağ’da incelemelerde bulundu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Tekirdağ’da bakanlığıyla ilgili incelemelerde bulunup, iş insanlarıyla, ‘Tekirdağ İş ve Ekonomi Dünyası ile İstişare’ toplantısına katıldı.

​Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Tekirdağ programına Vali Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek başladı. Vali Yıldırım’ın brifing alan Muş, Batı Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu. AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Muş, ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı ve Tekirdağ Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı’nı ziyaret ederek esnaflarla kısa süreli sohbet gerçekleştirdi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na geçen Bakan Mehmet Muş, burada iş insanları ile basına kapalı ‘Tekirdağ İş ve Ekonomi Dünyası ile İstişare’ toplantısına katıldı. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler