TRY - Türk Lirası
EUR
18,4111
USD
18,5741
GBP
21,0965
CNY
2,6102
12.2 C
Ankara
16.3 C
İstanbul
16 C
İzmir
6 Ekim 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerPolitikaMehmet Muş Pakistan'a gidiyor

Mehmet Muş Pakistan’a gidiyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Pakistan ile Türkiye arasında müzakereleri tamamlanan Mal Ticaret Anlaşması’nı imzalamak üzere yarın İslamabad’a gidecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Ticaret Bakanı Mehmet Muş Pakistan ve Türkite arasında ekonomik ve ticari ilişkilerin daha ileri seviyeye taşınması amacıyla kurulmasına karar verilen Ortak Görev Gücü’nün ilk toplantısına başkanlık etmek ve iki ülke arasında müzakereleri tamamlanan Mal Ticaret Anlaşması’nı imzalamak üzere yarın Pakistan’ın başkenti İslamabad’a ziyaret gerçekleştirecek.

Bakan Muş, ziyareti sırasında Pakistan Başbakanı Shahbaz Sharif tarafından kabul edilecek ve Pakistan Ticaret Bakanı Syed Naveed Qamar ile ikili görüşme gerçekleştirecek. Ayrıca Pakistan ziyaretiyle eş zamanlı olarak İslamabad’da düzenlenecek Türkiye-Pakistan İş ve Yatırım Forumu’na katılacak.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler