TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıMBA Okulları Oxford University Press ile iş birliğine imza attı

MBA Okulları Oxford University Press ile iş birliğine imza attı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Oxford University Press ile iş birliğine imza attığını duyurdu.

Buna göre, anaokulu öğrencilerinin uluslararası standartlarla eğitimle başlaması için tüm okullarında Oxford Uluslararası Okul Öncesi Programı başlattı.

Oxford Uluslararası Okul Öncesi Programı ile öğrenciler, yabancı dil gelişimine yanı sıra matematik, bilim ve sanat derslerini İngilizce öğrenecek. Programla anaokulu öğrencilerinin iletişim, fiziksel gelişim, sosyal-duygusal gelişim, okuryazarlık, matematik, küresel yeterlilik, küresel farkındalık ve ifade tasarımı olmak üzere yedi alanda öğrenme deneyimlerini güçlendirmeleri hedefleniyor.

BATI: ÖĞRENCİLERİMİZİN KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BAŞARI TASARIMI İÇİN GLOBAL ADIMLAR ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Oxford University Press ile yapılan bu iş birliğinin okul öncesi eğitimi için çok önemli bir adım olduğunu belirten Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı, “MBA Okulları olarak yenilikçi eğitim ekosisteminin çok önemli bir tamamlayıcısı olan küresel iş birliklerini fazlasıyla önemsiyoruz. Oxford University Press hem dil eğitimi hem de eğitim- öğretim kaynakları alanındaki deneyimi ile tartışmasız dünyanın en güçlü kurumlarından birisidir.

Bu nedenle Oxford Uluslararası Okul Öncesi Programı eminiz ki öğrencilerimize ve öğretmenlerimize global standartlarda niteliği kanıtlanmış bir öğrenme deneyimi sunacak ve biliyorum ki MBA Okulları bu programın dünyadaki en güçlü ve en etkili uygulayıcılarından biri olacak. Bizler her zaman öğrencilerimizin kişiselleştirilmiş başarı tasarımı ve modern müfredat içeriklerimizi yapılandırmak için dünyanın önde gelen kurumlarıyla eğitimi dönüştürücü adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

Mba okulları oxford university press ile iş birliğine imza attı
MBA Okulları Oxford University Press ile iş birliğine imza attı

AKMERİÇ: MİSYONUMUZ, DÜNYA STANDARTLARINDA AKADEMİK VE EĞİTSEL KAYNAKLAR İLE HİZMETLER SUNMAK

MBA Okulları ile yapılan bu iş birliğinden duyduğu heyecana vurgu yapan Oxford University Press Genel Müdürü Erkan Akmeriç ise “Oxford University Press, Oxford Üniversitesinin bir departmanıdır. Dünya genelindeki yayınlarıyla Üniversitenin araştırma, burs ve eğitim alanlarında mükemmelliği yakalama hedefinin önemli destekçilerinden biridir. Bu büyük ana hedefimizin yanı sıra, OUP Türkiye olarak da, her adımımıza yol gösteren misyonumuz, dünya standartlarında akademik ve eğitsel kaynaklar ile hizmetler sunmaktır. 

Oxford International Early Years Programı kapsamında MBA Okullarının, en yüksek standartta öğrenme materyalleri sağlamak için Oxford University Press Türkiye’nin kaynaklarından faydalanacak olması bize önemli bir ilham kaynağı oluyor. Bu kaynaklar, çocukların ilkokula başlamak için mümkün olan en iyi hazırlığı gerçekleştirmelerine ve var olan potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı olacaktır. MBA Okulları ile birlikte ilk kez bu kadar kapsamlı bir şekilde uygulanacak olan bu programın devamlılığı, uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmenin ve bu öğrencilerin birer dünya vatandaşı olmalarının ilk adımları olacak” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler