TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıMars Logistics'ten parsiyel taşımacılık hizmeti 

  Mars Logistics’ten parsiyel taşımacılık hizmeti 

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Tüm lojistik hizmetlerini çatısı altında sunan Mars Logistics, yurt içi taşımacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek müşterilerine parsiyel taşımacılık hizmeti de sağlayacak. Şirket, yeni hizmete özel geliştirdiği yazılımla müşterilerinin işlerini daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. 

  2021 yılını yüzde 110 büyüme ile kapatan Mars Logistics Yurt içi Dağıtım Kanalları, 2022 yılının ilk çeyreğini ise 2021 yılının ilk çeyreğine kıyasla yüzde 120 büyüme ile tamamladı. Konuyla ilgili konuşan Mars Logistics Yurt içi Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Yortaç, “2022 yılının ilk çeyreğini, önceki senelerde de olduğu gibi tüm müşterilerimizin taleplerini eksiksiz, kaliteli ve iyi hizmet vererek tamamladık. Kurulduğumuz günden beri sürdürdüğümüz büyümeyi, önümüzdeki günlerde başlayacağımız parsiyel taşımacılık hizmeti ile bir ileri seviyeye taşıyacağız” dedi.  

  YENİ HİZMET: YURT İÇİNDE PARSİYEL TAŞIMACILIK 

  2022 yılının ikinci yarısında ticaret hacminin yoğun olduğu İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Afyon’da bulunan transfer merkezlerinden parsiyel dağıtım hizmeti vermeye başlayacaklarını belirten Yortaç, “Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yurt içinde parsiyel dağıtım hizmetimize de önümüzdeki günlerde başlayacağız.

  Mars logisticsten parsiyel tasimacilik hizmeti 1 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Mars Logistics’ten parsiyel taşımacılık hizmeti 

  Her gün İstanbul’dan düzenli hareket edecek hat araçlarımız ile transfer merkezlerimize müşterilerimizden parsiyel aldığımız ürünleri transfer merkezlerimize götürecek ve müşterilerimize teslimatlar yapacağız. Operasyonun tamamı, sürecin her aşaması Mars tarafından opere edilecek. Ayrıca müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’de yeni depolar açarak iş hacmimizi büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

  Yortaç, modüler mobilya, perakende ve yapı market, otomotiv yan sanayi, tekstil, beyaz eşya, elektronik, FMCG, inşaat, ambalaj, ısınma sistemleri gibi sektörlerde, 15 ilde spot müşteriler haricinde sözleşme imzaladıkları 100’den fazla müşteri ile çalıştıklarını belirterek, günde 800 sefer düzenlediklerini ifade etti. Yurt içi dağıtımda en önemli noktanın ürünlerin zamanında müşteriden teslim alınması ve hasarsız teslim edilmesi olduğunu söyleyen Yortaç, iletişimin hızlı olmasının ve alternatif çözümler üretebilmenin öneminin de altını çizerek, “Her müşteriye, sektöre taşınacak ürüne göre farklı taşıma, ambalaj tipi ve operasyon süreci bulunuyor. Ürün veya aracın takip edilebilirliğini sağlamak, zamanında teslim almak ve hasarsız teslim etmek müşterilerimiz için en önemli nokta” dedi. 

  ÖZEL YAZILIM, İŞLERİ KOLAYLAŞTIRACAK 

  2022’nin ikinci yarısından itibaren geliştirdikleri yeni yazılım ile müşterilerine hizmet vereceklerini belirten Yortaç, “Yeni yazılımımız, başta parsiyel dağıtım olmak üzere, crossdock ve depolama operasyonlarımızın taleplerine hızlı cevap verebilecek özellikte ve esneklikte. Geliştirdiğimiz ve yakında kullanmaya başlayacağımız yazılımda, müşterilerimizin gönderilerini takip edebilecekleri, kargo takip, sipariş ve raporlama yapabilecekleri portal bulunmakta. Müşterilerimiz, kendilerine özel tanımlanan portalları kullanarak sevk, talimat ve KPI performans raporlarına da ulaşabilecekler. Bu yazılım ile ayrıca sürücü ve kuryelerimiz mobil uygulamamızı kullanarak gönderilerin teslimatlarını çok daha rahat gerçekleştirebilecek” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler