TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıMARKA Konferansı için geri sayım başladı

MARKA Konferansı için geri sayım başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Marka Konferansı iki yıl aradan sonra değişen dünya için yeni baştan tasarladığı ve ‘remastered’ olarak tanımladığı bir deneyimle, 29-30 Eylül’de Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.

YÜREKLİ Konferansları tarafından 1999 yılından bu yana düzenlenen ve son 19 yıldır YAPI KREDİ WORLD ana sponsorluğunda gerçekleştirilen MARKA Konferansı, bu yıl da birbirinden önemli isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

20. yılını 2019 yılının aralık ayında kutlayan etkinlik, iki yıl aradan sonra bu yıl 29-30 Eylül tarihleri arasında Tersane İstanbul’da, değişen dünya için yeni baştan tasarladığı ve “remastered” olarak tanımladığı bir deneyimle gerçekleştirilecek. Konferansın bu yılki teması, özellikle pandemi sonrası dönemde, tüm iş yapış şekillerimizin en baştan sorgulanarak yeniden tasarlanması ihtiyacından yola çıkarak belirlendi.

Türkiye’nin en güçlü fikir platformu olarak nitelendirilen MARKA Platformu, kendisini de güncel değerlerle ve bugünün teknolojisiyle yeniden yaratarak katılımcılar için yepyeni bir deneyim tasarladı.

‘KARBON AYAK İZİ EN DÜŞÜK ETKİNLİK’

2018 yılında ‘Sıfır Atık Konferans Salonu’ uygulamasını başlatarak iş dünyasına bu alanda öncü olan MARKA Konferansı, bu yıl sürdürülebilirlik konusunda çıtayı daha da yükseltti. Platform, MARKA 2022’nin bu yıl ‘karbon ayak izi en düşük iş etkinliği’ olması hedefiyle yola çıktı.

70’İN ÜZERİNDE KONUŞMACI

Bu yıl ‘cesaret, yenilenme ve farklılaşmadaki’ öncülüğünü mekân anlayışına da taşıyan MARKA Platformu, etkinliğini İstanbul’un kültürel ve tarihi hazinelerinden birisinin yeniden yaşam bulduğu Tersane İstanbul’da düzenleyecek.

İki bini aşkın iş insanı ve fikir liderini bir araya getirecek olan etkinlikte, dünyadan ve Türkiye’den 70’i aşkın sanatçı ve konuşmacı sahne alacak. MARKA 2022’de bu yıl katılımcılar, sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik temalarını yaratıcılıkla kesiştiren projeleri de deneyimleme imkânı bulacak.

Bugüne kadar 30 bini aşkın katılımcıyı ve bin 500’den fazla konuşmacıyı ağırlayan MARKA Platformu’nun bu yılki etkinliğiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.marka2022.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler