TRY - Türk Lirası
EUR
18,1731
USD
18,5565
GBP
20,6437
CNY
2,6077
13.3 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
16 C
İzmir
3 Ekim 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriMame Thiam, minik hayranlarıyla bir araya geldi

Mame Thiam, minik hayranlarıyla bir araya geldi

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Yakutel Kayserispor’un ve Senegal Milli Takımı’nın forvet oyuncusu Mame Thiam, Kayseri’de kendisi ile buluşma hayali kuran çocuklar ile Garipdost Camii’nde bir araya geldi. Cuma namazını da burada kılan yıldız futbolcuya çocuklar ve vatandaşlar ilgi gösterdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelindeki 90 bini aşkın cami ve Kur’an kursunda düzenlenen Yaz Kur’an Kursları bugün sona erdi. Yukatel Kayserispor ve Senegal Milli Takımı oyuncusu Mame Baba Thiam ise, Kayseri’de kendisi ile buluşma hayali olan Kayserili çocuklarla Yaz Kur’an Kurslarının bitmesi nedeni ile bir araya geldi. Cuma namazı öncesi Kayseri’nin merkez Kocasinan ilçesi Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Kadir Has Caddesi üzerinde bulunan Garipdost Camii’ne gelen Mame Thiam, burada cami imamı Mehmet Sun ve yaz Kur’an Kursu’nda eğitim gören hayranları ile bir araya geldi.

Mame thiam minik hayranlariyla bir araya geldi 1 - spor haberleri - haberton
Mame thiam, minik hayranlarıyla bir araya geldi 1

Ardından da başarı elde çocuklara, hayırseverler tarafından alınan hediyelerini takdim etti.  Camiideki çocuklar da Thiam ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Garipdost Camii İmamı Mehmet Sun tarafından da, sarı kırmızılı kulübün forvet oyuncusu Mame Thiam’a, Diyanet Vakfı Yayınları’ndan Fransızca Kur’an-ı Kerim, aynı yayınevinden Fransızca Temel Dini Bilgiler kitabı ile Fransızca Kur’an-ı Kerim meali hediye edildi. Mame Thiam ise, cami imamı Mehmet Sun’a günün anısına kendi tesbihini takdim etti. Cuma namazını da burada kılan Mame Baba Thiam, camideki diğer vatandaşların ilgisi eşliğinde Kayserispor tesislerine hareket etti.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler