TRY - Türk Lirası
EUR
15,2572
USD
13,4487
GBP
18,2297
CNY
2,1216
1.6 C
Ankara
1.6 C
İstanbul
4 C
İzmir
22 Ocak 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMamak'a doğal buz pisti

  Mamak’a doğal buz pisti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mamak’a doğal buz pisti inşa ediliyor… Mamak Belediyesi, Mamaklı gençleri buz pateniyle de buluşturmaya hazırlanıyor.

  Mamak Belediyesi, spor yatırımlarında bir ilke daha imza atıyor. Gençleri spor ve sanatın çeşitli dallarıyla buluşturan Mamak Belediyesi, Mamaklı gençleri buz pateniyle de buluşturmaya hazırlanıyor. Olimpik buz pisti sistemi ile aynı standartlara sahip,  420 metrekarelik alana inşası yapılan doğal buz pistinde 150 kişilik tribün de olacak. Kış aylarında hizmet vermesi planlanan doğal buz pisti Mamaklıların gözde merkezi haline gelecek.

  Sadece kışın hizmet verecek

  Doğal buz pistinin kış aylarında hizmet vereceğini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Gençlerimizin Mamak’ta birçok spor dalına erişebilmesi için hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Onların en az bir spor dalında lisanslı olmasını istiyor, spor çeşitliliği konusunda seçenekleri artırmaya devam ediyoruzSöz verdik daha fazlasını yaptık” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler