TRY - Türk Lirası
EUR
14,0637
USD
12,4253
GBP
16,5785
CNY
1,9436
10.9 C
Ankara
12.7 C
İstanbul
18 C
İzmir
27 Kasım 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMamak, Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde

  Mamak, Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ülkenin dört bir yanından katılımın sağlandığı “Yerel Yönetimler Gençlik Festivali”nde Mamak Belediyesi de yer aldı.

  Mamak Belediyesi, tarımdan teknolojiye, eğitimden spor kadar birçok alanda ilçenin tanıtımına katkıda bulunmaya devam ediyor. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ülkenin dört bir yanından katılımın sağlandığı “Yerel Yönetimler Gençlik Festivali”nde Mamak Belediyesi de yer aldı. Türkiye’nin her bölgesinden 40 merkez belediye ve 105 ilçe belediyesinin katıldığı ve on binlerce gencin bir araya geldiği festivalde Mamak Belediyesi, ilçenin yöresel ürünlerini, spor ve eğitim alanındaki çalışmaları, aile merkezlerindeki yapılan faaliyetleri ve Mamak Füzyon’daki gelişmelerinin yer aldığı tanıtım platformunda, Başkentli gençler Mamak’ı yakından tanıma fırsatı buluyor.

  Mamak, yerel yönetimler gençlik festivali'nde
  Mamak, Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde

  Geleceğimize yatırım yapıyoruz

  2023-2071 hedefleri doğrultusunda ve bayrağı teslim alacak gençler için ilçe genelinde yoğun bir faaliyet içinde olduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Nitekim bu çalışmalar neticesinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldük. Tam Bana Göre Festivali’nde açtığımız stantta gençlerimizi, onlar için yapılan yatırımları ve gelişmeleri yakından görmeye davet ediyorum. Mamak Belediyesi olarak eğitimli, nitelikli ve donanımlı nesillerin temelini atmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler