TRY - Türk Lirası
EUR
19,260
USD
18,637
GBP
22,281
CNY
2,603
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerMaltepe'de Huzurlu sokak denetimi

Maltepe’de Huzurlu sokak denetimi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Maltepe’de Huzurlu sokak denetimi gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde ruhsatsız pompalı tüfek ile bir miktar narkotik madde ele geçirildi.

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Gülsuyu ve Gülensu mahalleleri başta olmak üzere ilçe genelinde 20.00-23.00 saatleri arasında ‘Huzurlu Sokak’ denetimi gerçekleştirildi. Denetimler ilçe genelinde yoğun olan caddeler, park ve bahçeler, sahil bandı, kafe ve kahvehanelerde yapıldı.

Maltepe'de Huzurlu sokak denetimi
Maltepe’de Huzurlu sokak denetimi

Çok sayıda polisin katıldığı denetimde şüpheliler tek tek kimlik kontrolünden geçirilerek üstleri aranırken, oluşturulan trafik kontrol noktalarında ise araçlar durdurularak kontrol edildi. Çalışmalar sırasında ruhsatsız pompalı tüfek ile bir miktar narkotik madde ele geçirildi. Denetim sırasında kurallara uymayanlara toplam 25 bin 729 lira para cezası kesildiği bildirildi. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler