18.8 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
20.6 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaMaja Miljkovic sağlık kontrolünden geçti

  Maja Miljkovic sağlık kontrolünden geçti

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Herbalıfe Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bellona Kayseri Basketbol’un yeni transferi Maja Miljkovic sağlık kontrolünden geçti.

  Bellona Kayseri Basketbol’un yeni oyun kurucusu Maja Miljkovic, Memorial Kayseri Hastanesi’nde dahiliye, kulak-burun-boğaz, kardiyoloji, EKG kontrolleri ve efor testinden geçti. Daha önce 2 sezon Kayseri’de forma giyen 32 yaşındaki Sırp oyuncu sağlık kontrolünden sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  Herbalıfe nutrition kadınlar basketbol süper ligi ekiplerinden bellona kayseri basketbol'un yeni transferi maja miljkovic sağlık kontrolünden geçti.
  Herbalıfe Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bellona Kayseri Basketbol’un yeni transferi Maja Miljkovic sağlık kontrolünden geçti.

  Miljkovic, “2 senelik bir aradan sonra buraya döndüğüm için mutluyum. Kulüp Başkanımız Ömer Yağmur, Genel Menajerimiz Ahmet Bozbey ve başantrenörümüz Ayhan Avcı’ya teşekkür ediyorum. Çünkü annem ağır bir koronavirüs hastalığı geçirdi. Onlar da bana onun yanında biraz daha kalmam için izin verdiler. Bu benim için çok önemliydi, bunun için teşekkür etmek istiyorum. Şu an buradayım ve kendimi oynamaya hazır hissediyorum. Takımı çok seviyorum. Bence gayet iyi oynuyoruz. Umarım takıma bir şeyler katabilirim ve daha çok maç kazanabiliriz” diye konuştu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler