11.6 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
15.8 C
İzmir
Cuma, Mayıs 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerMahremiyet sorunları nedeniyle evini satışa çıkardı

  Mahremiyet sorunları nedeniyle evini satışa çıkardı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Birleşik Krallık’a bağlı İskoçya’da Pauline Boyd adlı kadın, mahremiyet sorunları nedeniyle oturduğu evi satışa çıkardı.

  Birleşik Krallık‘a bağlı İskoçya’da ilginç bir olay yaşandı. Pauline Boyd adlı kadın eşiyle birlikte sakin bir hayat tercih ederek Blair Drummond kasabasından ev satın aldı. Ancak işler çiftin istediği gibi gitmedi. Body çiftinin evinin bitişiğine yeni bir ev inşa edildi.

  EVİMİZİN BANYOSU KOMŞULARIMIZIN YEMEK ODASINA BAKIYOR

  Mahremiyet sorunları nedeniyle evini satışa çıkardı
  Mahremiyet sorunları nedeniyle evini satışa çıkardı

  Pauline Boyd, komşularının inşa ettirdiği evden banyosunun rahatlıkla görebildiğini farkettiklerini ifade ederek, “Mahremiyet sorunlarıyla’ karşı karşıya kaldık. Duş alırken, komşularımızın yemek yediklerini görebiliyoruz. Ocak 2019’da yandaki arazi satıldı. Yeni bir ev inşa edildi. Evimizin banyosu tam olarak komşularımızın yemek yedikleri odaya bakıyor. Ve camlar buzlu olsa da duş alan kişiler rahatlıkla görülebiliyor. Panjurları kapatmak zorundayız. Ancak biz bunu istemiyoruz”dedi.

  KONSEY ÖZÜR MEKTUBU GÖNDERDİ

  Pauline Body konuyla ilgili Stirling Konsey Bölgesi yetkililerine şikayet mektubu gönderdiğini dile getirdi. Boyd, kendisine Stirling Konsey Bölgesi Bina standartları ve Planlama yöneticisi Christina Cox tarafından özür mektubu gönderildiğini kaydetti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler