TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaYazarlarMahkum dizisi ekranlara veda ediyor

Mahkum dizisi ekranlara veda ediyor

Çağdaş Özgül
Çağdaş Özgülhttps://haberton.com/
Çağdaş Özgül, Mersin/Tarsus'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Çağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Üniversite yıllarında, kurucusu olduğu kültür kulübüyle bir çok kültürel etkinliğin hazırlayıcısı oldu. Yazım dünyasına da bu etkinliklerdeki çalışmaları ile beraber başladı. 2021 yılından bu yana HaberTon.com bünyesinde görev yapmaktadır.

Haftanın Öne Çıkanları

Geçen yayın dönemine iddialı bir şekilde giriş yapan ve reytingleri alt üst eden Mahkum dizisi izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı dizi, bilindiği üzere The Deffandant dizisinden uyarlanmıştı.

İlk sezonda Seray Kaya’nın canlandırdığı Cemre karakterinin diziden ayrılmasıyla dizi bir nebze kan kaybetmeye başlamıştı.

Yeni sezonda dizideki bir çok oyuncunun değişmesi, dizinin akıbeti konusunda soru işaretlerine yol açmıştı. Gökçe Eyüboğlu, Seda Türkmen ve Nazlı Bulum gibi başarılı isimler kadroya dahil olmasına rağmen beklenen etkiyi yaratmadı.

Mahkum dizisi ekranlara veda ediyor
Mahkum dizisi ekranlara veda ediyor

Yeni sezon hikayesinin, uyarlamadan çıkması da reytinglerde kan kaybına yol açtı. İlk sezonla kıyasla epey geriye giden dizi Son Yaz’ ın yaşadığı sendromu yaşamış oldu.

Yayımlandığı günden itibaren sosyal medya gücü de epey kuvvetli olan Mahkum‘un önümüzdeki bir kaç hafta içinde ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler