13.2 C
Ankara
11.5 C
İstanbul
12.6 C
İzmir
Salı, Nisan 20, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerMadrid patlamasında ölü sayısı 3'e çıktı

  Madrid patlamasında ölü sayısı 3’e çıktı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  İspanya’nın başkentinde dün meydana gelen Madrid patlamasında ölü sayısı 3’e çıktı.

  İspanya’nın başkenti Madrid’de bir apartman binasında dün meydana gelen şiddetli patlamada ölü sayısının 3’e çıktığı açıklandı.

  Yetkililer, yaralanan 8 kişinin durumlarının iyi olduğunu ifade etti.

  Madrid’de, Toledo Caddesi’ndeki bir apartmanın üst katlarında dün saat 15.00 sıralarında meydana gelen patlamada ölü sayısı 3’e çıktı. Okula ve huzurevine yakın bir noktada yaşanan patlamanın nedeninin henüz araştırma aşamasında olduğu belirtildi. Polis, patlamada binanın en üstteki 4 katının büyük hasar gördüğünü vurgulayarak enkazın çevreye tehlike arz ettiğini belirtti.

  Madrid patlamasında ölü sayısı 3'e çıktı
  Madrid patlamasında ölü sayısı 3’e çıktı

  Madrid Belediye Başkanı José Luis Martínez-Almeida, olay yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. José Luis Martínez-Almeida, henüz araştırmanın sonuçlanmadığını ama patlamanın binanın gaz borularından kaynaklandığına işaret ettiğini söyledi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler