TRY - Türk Lirası
EUR
19,285
USD
18,635
GBP
22,300
CNY
2,608
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul HaberleriLüks sitelerin önünde hayvan sürüsü

Lüks sitelerin önünde hayvan sürüsü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Avcılar Ispartakule’de çevresindeki ayçiçek tarlaları hasat yapılması sonrası, küçük ve büyükbaş hayvanların otlağı haline geldi. Lüks sitelerin önünde hayvan sürüsü ilginç bir görüntüye neden oldu. 

Avcılar’da Küçükçekmece Gölü ve Tahtakale Mahallesi’nin ortasında kalan Ispartakule’nin çevresindeki tarım arazisi, ekilen ayçiçekler nedeniyle renkli görüntüler oluşturmuştu. Ayçiçeklerin hasat edilmesi sonrası tarlalar, bölgede adak kurban olanak beslenen hayvanların otlağı haline geldi.

Lüks sitelerin önünde hayvan sürüsü
Lüks sitelerin önünde hayvan sürüsü

Lüks sitelerin önünde hayvan sürüsünü otlatan Yakup Baş, bölgede adak kurbanı satışı yaptığını belirterek, “Burası yapılandırmaya kapalı, boş bir alan olduğu için biz de öyle bir çalışma yapıyoruz.

Burada tam bir yayla havası var. Samsun’un Türkmen Yaylası vardır, aynı o yaylaya benziyor. Bir taraf da Tahtakale, diğer taraf da Esenyurt’taki gökdelenler, bir tarafta göl, bir tarafta otoban var. Öyle ortada geçinip gidiyoruz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler