15.5 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınLOUD'tan çevre dostu vegan koleksiyon

  LOUD’tan çevre dostu vegan koleksiyon

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  LOUD’tan çevre dostu malzemeleri ve vegan deri seçimleriyle 70’ler, 80’ler, 90’lar modası ile trend çizgileri harmanlayan koleksiyon.

  ‘LOUD’ markası yeni koleksiyonuyla dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlediğini kaydetti.

  LOUD sade, özgün tasarımlarıyla 70’ler, 80’ler, 90’lar modasını, geleceğin moda çizgilerine karıştırarak kendine özel stilleri üretmeye devam ettiğini duyurdu. Kullandığı kumaş ve aksesuarında ‘LOUD giyen kadınlar güçlüdür’ algısı oluşturmayı hedefleyen marka, ürünlerdeki maskülen tarzın görüntüsüyle de tutku, cesur ve özgüveni temsil etmeyi ve çekici bir imaj çizmeyi amaçlıyor.

  Loud'tan çevre dostu vegan koleksiyon
  LOUD’tan çevre dostu vegan koleksiyon

  ‘HEDEFİMİZ DÜNYA ÇAPINDA MARKA OLMAK’

  Markanın kurucusu Donya Mirzadeh, “70’lerin stilinden ilham alarak oluşturduğumuz yeni koleksiyonumuzda kumaşlarımızı seçerken ‘çevre dostu’ malzemeler kullandık. Özellikle deri parçalarda vegan seçimi yaptık. Yeni koleksiyonumuzun ismi ‘Back to Party’. Biz bu koleksiyonu 70’ler modasında ilham alarak tasarladık ve onların elementlerinden kullandık.

  Loud'tan çevre dostu malzemeleri ve vegan deri seçimleriyle 70’ler, 80’ler, 90’lar modası ile trend çizgileri harmanlayan koleksiyon.
  LOUD’tan çevre dostu malzemeleri ve vegan deri seçimleriyle 70’ler, 80’ler, 90’lar modası ile trend çizgileri harmanlayan koleksiyon.

  Yeni koleksiyonda, sade, günlük tercih edilen kumaşları, gece kumaşlarıyla karıştırarak, hem günlük giyim hem de gece şıklığı yaratan muhteşem ürünleri hazırlanma sürecindeyiz. İlerleyen yıllarda hedefimiz dünya çapında popüler bir marka olmak” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler