TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
15.1 C
Ankara
16.8 C
İstanbul
17.7 C
İzmir
16 Ekim 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıLazer epilasyon sektöründe iş birliği

  Lazer epilasyon sektöründe iş birliği

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  RobotX Micro ile Siemens, lazer epilasyon cihazları üretecekleri iş birliğine imza attı; cihazların garanti ömürleri ve sağlamlıkları daha da arttırılacak

  Lazer epilasyon cihazı üreticisi RobotX Micro ile Siemens, lazer epilasyon cihazları üretecekleri bir iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında, cihazların garanti ömürlerinin ve sağlamlıklarının daha da arttırılması hedefleniyor.

  “LAZER EPİLASYON CİHAZLARI GELECEĞE TAŞINACAK”

  RobotX Micro Yönetim Kurulu Başkanı Medikal Mühendis Hasan Ercan, “Daha akıllı ve güvenilir lazer epilasyon cihazları çok yakında piyasada olacak. Detaylı analizlerin ardından Siemens ile iş ortaklığına karar verdik. Cihazlarımız, Siemens logosu, zekası ve gücü ile üretilecek. Bu dev iş birliği lazer epilasyon cihazlarını geleceğe taşıyacak” diye konuştu.

  Lazer epilasyon sektorunde is birligi 2 - i̇ş dünyası - haberton
  Lazer epilasyon sektöründe iş birliği

  İşbirliğinin avantajlarına da değinen Ercan, şöyle konuştu:

  “RobotX Micro Cihazlar, Siemens markasıyla dokunmatik ekran, işlemci, anakart, sensör kontrol modüllerinin yanı sıra, Siemens Regülasyonlu UPS gerektirmeyen besleme güç kaynağı da kullanılıyor olacak. Tüm kontrol Siemens kalitesi ve güvencesi ile sağlanacak. Bu cihazların garanti ömrü uzayacak ve servis ihtiyacı azalacak. Sağlamlığın yanı sıra cihazlara güvenilirlik sağlanarak 12- 24 ay yerine 48 aya kadar beklenmeyen arızalara karşı düşük maliyetli garanti ve sigorta imkanlarından faydalanma fırsatı yaratılmış olacak.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler