TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
18 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
27.4 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerLagün Kitap Günleri'ne okur- yazar akını

  Lagün Kitap Günleri’ne okur- yazar akını

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Küçükçekmece Belediyesi, Atakent Menekşe Parkı’nda düzenlediği ‘Lagün Kitap Günleri’yle 8 gün boyunca birçok yazar, şair ve siyasetçiyi sevenleri ve okurlarıyla bir araya getirdi.

  Küçükçekmece’de ilk kez gerçekleştirilen Lagün Kitap Günleri’nde 36 stantla 80 yayınevi yer aldı. Okurlara da binlerce kitapta indirim uygulandı. 

  ÇEBİ: BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM İSTANBULLULARA TEŞEKKÜR EDERİM

  Kente ve kentliye yakışır etkinlikleri Küçükçekmece’deki halkla buluşturmaya devam edeceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Bu etkinlikte şairler, yazarlar, siyasetçiler ve gazetecilerle bir araya geldik. Okurlar, sevdiği isimlerle tanışma imkânı buldu. Bir hafta boyunca Lagün Kitap Günleri, doldu, taştı.  Küçükçekmece halkı ve kitapseverler bizi asla yalnız bırakmadı. Bu organizasyonu, önümüzdeki yıllarda da geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz.  Lagün Kitap Günleri’ni ziyaret eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

  Lagun kitap gunlerine okur yazar akini 1 - yerel haberler - haberton
  Lagün Kitap Günleri’ne okur- yazar akını

  BİRBİRİNDEN ÜNLÜ KALEMLER SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

  Edebiyat ve siyaset dünyasının ünlü kalemlerini ağırlayan Lagün Kitap Günleri’nde Gazeteci- Yazar, Belgesel Yönetmeni Nebil Özgentürk, Gazeteci-Yazar Ayşe Kulin, CHP İstanbul Milletvekili Siyasetçi -Yazar Yunus Emre, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Meteoroloji ve Afet Yönetimi Profesörü Miktad Kadıoğlu, Meteoroloji Mühendisi Bünyamin Sürmeli, Şair Murat Menteş, Yazar Mehmet Erte, Gazeteci Yazar Barış Terkoğlu, Yazar Sami Menteş ve daha birçok konuk söyleşiler gerçekleştirdi. 

  Lagun kitap gunlerine okur yazar akini 2 - yerel haberler - haberton
  Okurlar, sevdiği isimlerle tanışma imkânı buldu

  İMZA GÜNLERİ, YAZAR BULUŞMALARI, ATÖLYELER YAPILDI

  Alandaki imza stantlarında söyleşi sonrası sevdiği yazarlarla tanışan vatandaşlar, kitaplarını imzalattı. Yayınevlerinin Lagün Kitap Günleri için yaptığı özel indirimlerle okurlar kitaplara uygun fiyatlarla ulaşma imkânı buldu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kitap şenliği boyunca çocuk ziyaretçilerde kişisel gelişim atölyelerinde keyifli saatler geçirdi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler