14 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınKylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

  Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Saç tasarım uzmanı Barış Karagöz ve ünlü manken Kylie Jenner ortaklığı Karagöz tarafından “Kylie Jenner ile ortaklığımıza ilişkin çıkan haberler doğrudur” açıklamasıyla doğrulandı.

  Türk saç tasarımcı Barış Karagöz yaptığı açıklamada “Medyada Kylie Jenner ile ortaklığım yönünde çıkan haberler doğrudur. Birlikte çok güzel bir yola girdik. Planlama ve fizibilite çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda Kylie ile ortak olarak bir güzellik salonu açacağız. Bu işin başlangıcı dahi dükkâna bereket getirdi. İşlerimiz inanılmaz derecede arttı. Salonu açınca nasıl olacağını şimdiden tahmin ediyorum. Her şey çok güzel olacak. Kylie ve ben buna gönülden inanıyoruz” şeklinde ifadelerde bulundu.

  Ünlülerin ve sosyetenin saç tasarım uzmanı olarak bilinen Barış Karagöz, bu yeni iş ortaklığından dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi. Karagöz, “Ben bu ortaklık için bu kadar heyecanlı iken Kylie’nin bu kadar sakin olmasına inanmakta güçlük çekiyorum. Birlikte çıkacağımız bu yolda en büyük olmayı hedefledik. Sadece Türkiye’de değil dünyada da en fazla tercih edilen güzellik salonlarına sahip olmak istiyoruz. Şimdilik konsept ve iş yelpazesi hakkında belirlediğimiz bazı kriterler var. Onların dışında işletmenin nerede olacağı, kaç kişinin çalışacağı ve hedef kitlesi hakkında henüz karar vermedik. İşletmenin açılışına müteakip hitap edeceğimiz kitlenin belirleneceğini düşünüyoruz“ dedi.

  Kylie jenner, türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor
  Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

  Karagöz, “Yaptığımız işler daha çok sanatçılar, ünlüler ve biraz daha kalburüstü insanlar tarafından beğeni görüyor. Bu nedenle de şu andaki işletmede daha çok bu kesimden insanlara hizmet veriyoruz. Yeni işletmenin bu aşamalara gelmesinin daha kısa sürede gerçekleşeceğine inanıyorum” diyerek hedeflerini çok yüksek tuttuklarını belirtti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler