TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerKurum, depremzede çocukları helikoptere bindirdi

Kurum, depremzede çocukları helikoptere bindirdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki incelemeleri sırasında yanına gelen depremzede çocukları helikoptere bindirdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından koordinasyonunu yürüttüğü, Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki geçici barınma alanlarında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Bölgeyi gezerken Bakan Kurum’un yanına gelen 9 çocuk, helikoptere binmek istediklerini söyledi. Çocukların isteğini geri çevirmeyen Kurum, alan incelemeleri için kullandığı, Jandarma Genel Komutanlığı’na ait helikoptere binmelerini sağladı.

Kurum depremzede cocuklari helikoptere bindirdia - haberler - haberton
Kurum, depremzede çocukları helikoptere bindirdi

Çocuklar, heyecanla helikoptere koştu. Yaklaşık yarım saat boyunca kente Gaziantep semalarından bakan çocuklar, büyük heyecan yaşadıklarını söyledi. Bazı çocuklar ise cep telefonu kamerasıyla video çekti. Bakan Kurum, daha sonra çocuklara hediyeler verdi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler