TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKurban Bayramı tatilinin son günü plajlar full

  Kurban Bayramı tatilinin son günü plajlar full

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kurban Bayramı tatilinin son gününde Antalya’da sahillerdeki yoğunluk göze çarptı. Konyaaltı Sahili’ne akın eden tatilcilerden kimi güneşlenmeyi tercih ederken kimi ise kendisini Akdeniz’in mavi sularına bırakarak keyifli dakikalar geçirdi.

  Hava sıcaklığının 37, deniz suyu sıcaklığının 28 derece olduğu, nem oranının ise 23’lere düştüğü turizm kenti Antalya’daki sahillerde yoğunluk yaşanıyor.

  Kurban bayramı tatilinin son günü plajlar full
  Kurban Bayramı tatilinin son günü plajlar full

  Dokuz günlük Kurban Bayramı tatili boyunca binlerce misafiri ağırlayan Antalya’da, tatilin son günü olmasına rağmen Konyaaltı Sahili’ndeki yoğunluk göze çarptı. Yerli ve yabancı tatilcilerin yanı sıra Antalyalılar da Konyaaltı Sahili’ne gelerek keyifli dakikalar geçirdi. Güzel havayı değerlendiren tatilcilerden kimi güneşlenmeyi tercih ederken kimi ise Akdeniz’in mavi sularına kendisini bıraktı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler