TRY - Türk Lirası
EUR
17,7168
USD
18,5190
GBP
19,7618
CNY
2,5599
24.3 C
Ankara
23.7 C
İstanbul
28.1 C
İzmir
28 Eylül 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriKupa Papara espor turnuvası başlıyor

Kupa Papara espor turnuvası başlıyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Papara, espor sektörüne Kupa Papara ile destek verdiğini açıkladı. Kupa Papara espor turnuvası başlıyor.

Her ay gerçekleşecek turnuvalar serisinde ödül havuzunun 80 bin lira olduğu ve çekilişle 10 kazanana Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartı Papara Metal Card sunulacağı belirtildi.

Papara ve The Academys iş birliği ile hayata geçen Kupa Papara’nın esporseverleri FIFA 21, PUBG (PC) ve PUBG Mobile ile yepyeni bir maceraya çıkaracağı duyuruldu. Kupa Papara’da, her ay gerçekleşecek turnuvalar serisinde birbirinden farklı oyunlar sahne alacak. Ödül havuzunun 80.000 lira olduğu turnuva serisinde, Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartı Papara Metal Card’da Kupa Papara ile sahiplerini bulacak. 

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Papara tarafından yapılan açıklamada, turnuvalar için kayıtların devam ettiği bilgisi yer aldı.

Son kayıt tarihleri PUBG için 8 Eylül, FIFA 21 için 19 Eylül ve PUBG Mobile için 21 Eylül olarak belirlendi.

Ücretsiz olarak kayıt oluşturulabilecek turnuvalar için detaylı bilginin kupapapara.com’da olduğu ifade edildi.

FIFA 21 TURNUVASI İÇİN İLK DÜDÜK 21 EYLÜL’DE ÇALACAK

Toplam 4 bin lira ödül havuzuna sahip olan FIFA 21 turnuvası için ilk düdüğün 21 Eylül’de çalacağı bildirildi. Turnuvanın büyük finali ise 25 Eylül tarihinde canlı yayınlanacak.

PUBG TURNUVASI 9 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Ödül havuzu 7 bin 500 lira olan PUBG turnuvasının da 9 Eylül akşamı olacağı ifade edildi. Takımı ile hayatta kalma yeteneğine güvenenleri bir araya getirecek mücadelenin büyük finali 12 Eylül’de canlı olarak ekranlara gelecek.

PUBG MOBILE TURNUVASI 23 EYLÜL’DE

5 bin lira ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası ise 23 Eylül’de yapılacak. Kupa Papara PUBG Mobile turnuvasının finali, 26 Eylül’de izleyiciler ile canlı yayında buluşacak.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler