TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriKripto para ve NFT hemen herkesin yatırım alanı

  Kripto para ve NFT hemen herkesin yatırım alanı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kripto para ve blockchain teknolojisi odaklı topluluk Muhabbit’in kurucusu Dr. Aytunç Yıldızlı, kripto para ve NFT hemen herkesin yatırım alanı haline geldiğini söyledi.

  Yaklaşık 5 yıl önce kripto para ve blockchain teknolojisi odaklı Muhabbit’i kuran Dr. Yıldızlı, öncelikli amaçlarının bilginin doğruluğu ve güvenirliği olduğunu kaydetti. İçeriklerinde öncelikle bilginin güvenirliğinin kontrol edildiğini ifade eden Dr. Yıldızlı, bunun ardından uzman ekip arkadaşları tarafından içeriklerin oluşturulduğunu bildirdi.

  Kripto para ve nft hemen herkesin yatirim alani 1 - teknoloji haberleri - haberton
  Kripto para ve NFT hemen herkesin yatırım alanı

  Dr. Yıldızlı, “Günümüzde pek çok alanda olduğu gibi blockchain ve kripto para alanında da çok ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan blockchain günümüzde her ne kadar kullanılsa da ilerleyen dönemlerde birçok sektörün bu alanda yatırım yapması beklenmektedir. Yerli ve yabancı pek çok firma şimdiden sektör hakkında çalışmalara başladılar. Önümüzdeki beş yıl içerisinde teknolojinin çok daha fazla ilerleyeceği ve sektörün gelişmeye devam edeceği öngörülmektedir.

  Artık kripto para ve NFT herkesin yatırım alanı haline gelmiş durumda. Sektörün önemli isimleriyle röportajlar gerçekleştirerek aslında kullanıcıların aradığı cevapları aktarmaya çalışıyoruz. Röportajlarımızın çok büyük bir kitle tarafından takip edildiğini biliyoruz. Sektör gelişmeye devam ettikçe benzer uygulamalarımız da artarak devam edecek ve merak edilen her şeyi uzmanların bakış açısıyla kullanıcılarımıza aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler