20.2 C
Ankara
21 C
İstanbul
26 C
İzmir
28 Eylül 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKPSS A Grubu 3'üncü oturumu yapıldı

  KPSS A Grubu 3’üncü oturumu yapıldı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  KPSS A Grubu sınavına giren öğrenciler bugün 3’üncü oturuma katıldı

  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından düzenlenen 2021-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu Alan Bilgisi 3’üncü oturumu başladı. Dün yapılan sabah ve öğleden sonra yapılan KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1 ve 2’nci oturumunda adaylara, çoktan seçmeli 120’şer soru yöneltilirken, 150 dakika süre tanındı.

  Kpss a grubu 3uncu oturumu yapildi 2 - öne çıkan - haberton
  KPSS A Grubu 3’üncü oturumu yapıldı

  Bugün de saat 10.15’te başlayan KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3’üncü Oturumu için binaların kapıları saat 10.00’da kapatıldı. Bu oturumda işletme, muhasebe ve istatistik alanlarında adaylara çoktan seçmeli 120 soru için 160 dakika süre tanındı. Avcılar’daki Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sabah sınava girenlerden bir bölümü son saniyeye kadar elindeki kağıtlarla konuları tekrar ederken, bazıları da son saniyelerde içeri giremeyeceği korkusu ile koştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler